Tasuta Spinnid

60 SISSEMAKSETA | 905 LIITUMISEL | 1020 KAMPAANIAGA


Sissemakseta tasuta spinnid

Kõik Eesti kasiinod, mis pakuvad liitumisel koheselt tasuta spinne ilma sissemakseta. Lihtsalt liitu kasiinoga, ava slotimänge ning tasuta spinnid on Sinu. Kokku 60 tasuta spinni.


Sissemaksel tasuta spinnid

Kõik teised Eesti online kasiinod, kus liitumisel ja pärast esimese sissemakse tegemist antakse tasuta spinne. Kokku 905 spinni.


Tasuta spinnide kampaaniad

Tasuta spinnide kampaaniad – nii käimasolevad kui lõppenud Eesti kasiinodes.


Mis on tasuta spinnid?

Tasuta spinnid (või ka tasuta keerutused) on slotimängude tasuta voorud, mida saab kasutada pärisraha mänguautomaatides. Saadud võidud makstakse välja pärisrahas või boonusrahas, olenevalt kampaanias väljatoodud tingimustest.

Miks kasiinod annavad tasuta spinne?

Kasiinod annavad tasuta spinne mängijate aktiveerimiseks, uute mängijate meelitamiseks kui ka uute slotimängude tutvustamiseks.

Analoogse võrdlusena näiteks mistahes poed korraldavad suuri soodus – ja kampaaniamüüke, siis kasiinodel on selleks tasuta spinnid kui ka kasiinoboonused.

Kuidas saada tasuta spinne?

Tasuta spinnide saamiseks tuleb olla kursis kasiinode pakkumistega. Selleks jälgida meie tasuta keerutuste lehte või meie igapäevaseid kampaaniaid, kus alati teavitame lugejaid tasuta spinnide pakkumistest.

Teise võimalusena saab tasuta spinne liitumisel. Paljud Eestis lubatud online kasiinod annavad uutele liitujatele tasuta spinne nii sissemakseta kui ka sissemaksel.

Kolmas võimalus on privaatsed tasuta spinnid. Kui ülaltoodud juhiste järgi saab tasuta spinne läbi avalike kampaaniate, siis online kasiinod pakuvad ka privaatselt. Selleks peab omama kontot kasiinos.

Personaalsete tasuta spinnide saamiseks ava kõikide kasiinode kontod meie kasiinoboonuste lehel ning veendu, et pärast konto avamist oled liitunud kasiino uudiskirjaga.

Kas tasuta spinnidega saab võita pärisraha?

Jah. Tasuta spinnid antakse alati pärisraha mänguautomaatides. Küll aga võidud võidakse maksta välja nii pärisrahas kui ka boonusrahas.

Pärisraha puhul on tasuta spinnidest saadud võidud kohe mängija omad ning mängija ise otsustab, mis rahaga edasi teeb. Boonusraha korral tuleb võidud läbimängida.

Pärisraha puhul on asi selge, et tasuta spinnidega saab võita pärisraha. Boonusraha puhul peab olema natuke õnne ja olenevalt läbimängimise tingimustest on võimalik ka boonusraha saada pärisrahaks.

Kuidas vabastada tasuta spinnidega saadud boonusraha?

Tasuta spinnide boonusraha vabastamisel tuleks alati panustada maksimaalselt suur summa. Kampaania tingimustes on toodud välja kui suure võimaliku panusega tasuta spinnidest saadud võite vabastada saab.

Suurima panusega seetõttu, et saaks kõige suurema võidu, mis tõttu on raha vabastamise tõenäosus suur. Loe täpsemalt artiklist, kuidas tasuta spinnidest saadud võite vabastada.

Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

Nüüd teame, et tasuta spinne saab liitumisel, kampaaniate käigus kui ka personaalsete pakkumiste raame. Kampaaniad on dünaamilised, kestavad piiratud aja ja need leiab meie kampaaniate lehelt.

Liitumisel pakutavad tasuta spinnid Eesti kasiinodes on leitavad meie kasiinoboonuste lehelt ning privaatsete spinnide saamiseks tuleks avada kasiinokontod ja liituda uudiskirjaga.

Viimase puhul saab personaalseid tasuta spinne ja muid kingitusi näiteks enda sünnipäeva puhul.

KOKKU ÜLE 2000 TASUTA SPINNI

Kokku on hetkel Eesti kasiinodes 60 sissemakseta tasuta spinni ning 905 tasuta spinni liitumisel.

Jooksvalt kampaaniate käigus on väga raske üheselt öelda, mitu tasuta spinni pakutakse, sest see võib sõltuda kampaaniast – mitmenda koha kampaanial saad või kas täidad kõik või osalised tingimused. Aga hetkel saadaval vähemalt 1020 tasuta spinni.

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA