Eestis Lubatud Online Kasiinod

Eestis lubatud online kasiinod on Eesti Maksu – ja Tolliameti poolt väljastatud Eesti hasartmängude korraldamise tegevusluba ja hasartmängu korraldusluba omavad kasiinod.

Eestis lubatud online kasiinodes võib mängida alates 21. eluaastast (spordiennustuses alates 18. eluaastast), võidud on maksuvabad ning rahadega arveldamine toimub läbi pangalinkide kui ka maksevahendajate vahendusel. Täpsem info lubatud kasiinodest järgnevalt.

Millised on Eestis lubatud online kasiinod?

Eestis lubatud online kasiinod on kasiinod, mis omavad Eesti kaughasartmängu tegevus – ja korraldusluba. Tegevus – ja korralduslubasid väljastab Eesti Maksu – ja Tolliamet.

Vastavate lubade saamine on keeruline, kallis ja pikaajaline protsess, kus tuleb läbida mitmeid taustakontrolle nii ettevõtte omanikele kui ka sõltumate audiitorite poolt tehtud kontrolle ettevõttele endale ja kasiino keskkonna usaldusväärsusele ning ausale mängule.

See muudab Eestis lubatud online kasiinodes mängimise vägagi turvaliseks ja usaldusväärseks, sest taotlusprotsess ei ole lihtne ega odav ning nii omanikel kui ka ettevõttel peab olema laitmatult puhas taust ja suur finantsvõimekus.

Kas Eestis lubatud online kasiinodes mängimine on seaduslik?

Eesti residendile on online kasiinos mängimine, mis omab Eesti hasartmängu tegevus – ja korraldusluba täiesti seaduslik tegevus. Reeglid ei erine tavapäraste maapealsete kasiinode omadest – peab olema vähemalt 21. aastane, ei tohi olla enesevälistust hasartmängudest jms.

Eestis lubatud online kasiinode vanusepiirang?

Eestis lubatud online kasiinodes saab mängidaKuidas kontrollitakse vanust ja isikut? spordiennustuses aga alates 18. eluaastast. Lisaks eelnevale ei saa nii maapealsetes kui ka online kasiinodes mängida isikud, kes on seadnud omale eesti.ee lehel hasartmängu mängimise piirangu.

Kuidas kontrollitakse online kasiino mängijate vanust ja isikut?

Kui maapealses kasiinos piisab dokumenti näitamisest, siis Eestis lubatud online kasiinodes tuleb konto avamisel sisestada isikukood ja mõningatel juhtudel soovi korral end ka ID-kaardi, mobiil ID-ga või Smart ID-ga koheselt verifitseerida.

Õige isikukoodi ja nime sisestamine ei kinnita veel isikusamasust ning seetõttu tehakse hiljem ka lisakontroll nn. KYC (Know Your Customer – Tunne oma klienti), kus küsitakse isikut tõendava dokumendi koopiat (pass, ID-kaart, juhiluba, elamisluba vms) – piisab telefoniga pildi saatmisest.

Kui dokumenti ei ole näidata, siis paraku konto suletakse või jääb suletuks niikauaks, kui suudetakse nõutud dokumendid esitada. Kui kontodel on ka raha ja võidud, siis paraku ka need konfiskeeritakse või külmutatakse, kuniks suudate tõestada isikusamasust ehk olete sama isik, kes konto avas. Tõestamiseks piisab isikut tõendava dokumendi koopia/pildi saatmisest.

Seepärast tuleb alati konto avada oma nimele, sest varem või hiljem isikusamasuse kontroll tehakse ning väldite nii probleeme. Kui juhtub olema, et konto avas alaealine või mitte kasiinoealine kellegi teise nimele, kes on juba 21 eluaastat ning kontol on ka võidud, aga hiljem ei suuda selle võõra inimese dokumente esitada, siis paraku konto suletakse ja võidud ning kontol olev raha konfiskeeritakse.

Kas online kasiino võitude pealt tuleb makse maksta?

Sarnaselt loteriidele on Eestis lubatud online kasiinodes võidetud võidud maksuvabad ja neid deklareerima ei pea. Võitude hulka kuuluvad mistahes võidud – olgu need kampaaniavõidud, mänguautomaatidel, spordiennustuses, pokkeris, bingos jms.

Mängimine litsentseerimata kasiinos

Kui mängida online kasiinos, mis ei ole Eestis lubatud, siis sel juhul võib tekkida maksurisk. Praktikas keegi seda rakendanud ei ole ja puuduvad ka vastavasisulised kohtulahendid.

Küll aga tähtsamaks tuleks pidada usaldusväärsust ja ausat mängu. Ei ole mingit kindlust ega garantiid, kas üleüldse litsentseerimata online kasiino on võimeline maksma välja võite või mitte.

Eesti kasiinode puhul, mida on juba üle kümne, on kõik eelnevad probleemid lahendatud ja riskid maandatud väga põhjalike tausta ning finantsvõimekuse kontrollimiste käigus.

Kas Eestis lubatud online kasiinod võivad võite konfiskeerida?

Jah, võivad küll, aga seda ainult äärmistel juhtudel, kui on rikutud kasiino üldisi või mistahes kampaania reegleid ja tingimusi.

Näiteks, kui üks mängija on avanud mitu kontot erinevate inimeste nimedega, et ära kasutada kasiino tasuta boonuseid. Sel juhul kasiino võite väljastama ei pea, eriti kui tegu on isikuga, kes oli omale seadnud mängimise piirangu või ei olnud kasiinoealine ning nüüd avas konto võõra inimese nimele.

Seepärast tulebki konto avamisel kasutada ainult enda isikuandmeid ega tohi avada mitut kontot teiste isikute nimele. Samuti alati tuleks tutvuda kampaaniate reeglite ja tingimustega, mille leiab iga kampaania lõpust.

Kuidas toimub online kasiinodes rahadega arveldamine?

Arveldamine toimub elektrooniliste kanalite pidi ehk pangalingi kaudu, krediitkaardi või maksevahendaja kaudu (NETELLER/Skrill). Sissemaksed on kohesed ehk jõuavad kontole hetkega, väljamaksed võivad võtta minut kuni 2 tööpäeva, reeglina sama päev või järgmise päeva lõunaks on rahad mistahes kontol.

Kust leiab nimekirja kõikidest lubatud Eesti online kasiinodest?

Nimekirja Eestis lubatud online kasiinodest leiab selle artikli lõpust või meie kasiino boonuste lehelt. Lisaks vajaks märkimist, et meie leht teebki koostööd ainult Eestis lubatud online kasiinodega ning kõik meie lehel olevad materjalid, kampaaniad jne. on seotud lubatud kasiinodega.

 

Nimekiri Eestis lubatud kasiinodest

PAKKUJA
KASIINO BOONUS

Kõik uued liitujad saavad koheselt 25 tasuta pärisraha spinni ja soovi korral €10 pärisraha.

Esimesel sissemaksel 200% kuni €100 boonust ehk 50-eurosel sissemaksel kontol mängimiseks €150.

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • kuni €1100 boonusraha
 • sissemaksel koheselt kontole

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • 20 tasuta spinni
 • 100% kuni €200 boonust

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • koheselt 25 tasuta spinni
 • kuni €555 sissemakseboonust

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • kuni €1000 boonust
 • 250 tasuta spinni

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €100 boonust
 • ja 300 tasuta spinnii

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • koheselt 10 tasuta spinni
 • 100% kuni €100 boonust

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €1000 boonust
 • kolmel sissemaksel

INNOVAATILINE KASIINO:
 • ei ole vaja kontot
 • väljamaksed 5 minutiga

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €250 boonust
 • ja 150 tasuta spinni

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €300 boonust
 • s.h. live kasiino boonus

TASUTA SPINNID
LUBATUD KASIINOD

Mis juhtub, kui mängida online kasiinos, mis ei ole Eestis lubatud?

Kõikides Eestis lubatud online kasiinodes mängimine on seadusega kooskõlas tegevus, võidud maksuvabad ja võidud makstakse alati välja õigel ajal ning pakutav teenus on aus ja kontrollitud sõltumatute osapoolte ehk audiitorite poolt. Lisaks välistatakse teenuse pakkumine isikutele, kes on alla 21-aastased või seadnud omale hasartmängu mängimise piirangu.

Seetõttu tungivalt soovitame eelistada ülaltoodud Eestis lubatud online kasiinosid. See garanteerib kliendile ausa mängu, kiired väljamaksed ning ühtlasi ka võidetud summa garanteeritakse erinevate meetmete abil.

Kasiinod, mis ei oma Eestis tegutsemiseks nõutud litsentsi ehk Eesti kaughasartmängu tegevus – ja korraldusluba on Eesti seaduste mõistes ebaseaduslikud kasiinod ehk Eesti Vabariigi territooriumil olevatele residentidele nad hasartmänguteenuseid pakkuda ei tohi.

Lisaks, kui siiski kasutatakse kasiinode teenuseid, mis ei oma Eestis litsentsi, siis kõik Eesti Vabariigi territooriumil saadud võidud ei ole maksuvabad, kuuluvad deklareerimisele ja võitudelt tuleb tasuda tulumaks.

Me tungivalt soovitame litsentseerimata kasiinosid vältida, kuna nende teenuste kasutamisel võib tekkida mitmeid probleeme ja lisaks Eestis lubatud online kasiinode valik on vägagi lai, mistõttu peaks iga mängija leidma omale sobiva kasiino.

Sulle võib meeldida veel:

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA