OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

No Account Bet boonus
100% kuni €200


No Account Bet (tuntakse ka nimega NAB) on uus Eesti kiirkasiino, mis tuli turule 2021. aasta alguses. Kõiki uusi liitujaid ootab 100% kuni €200 No Account Bet boonus.


Kuidas saada No Account Bet boonust?

No Account Bet boonuse saavad kõik, kes registreeruvad No Account Bet kasutajaks ja teevad kontole oma esimese sissemakse.

Konto võib avada koheselt, aga kohe sissemakset tegema ei pea, sest esimese sissemakse tegemiseks, et saada boonust, on aega tervelt 7 päeva.

Seega avades konto praegu, ei ole vaja teha koheselt sissemakset, vaid selleks on seitse päeva aega. Selle aja jooksul saab tutvuda No Account Bet kasiinoga.

NoAccountBet.ee boonuse saamiseks ava NoAccountBet ja tee sissemakse summas €10 kuni €200. Boonuse suurus on 100% kuni €200 ning laekub kontole koheselt. Kontot avada ei ole vaja, kõik toimib läbi pangalingi.

NoAccountBet.ee boonuse saamiseks ava NoAccountBet ja tee sissemakse summas €10 kuni €200.

Boonuse suurus on 100% kuni €200 ning laekub kontole koheselt. Kontot avada ei ole vaja, kõik toimib läbi pangalingi.

No Account Bet boonuse saamiseks:

  • KLÕPSA SIIN ja ava No Account Bet
  • logi kontole läbi pangalingi

Kuna No Account Bet on kiirkasiino, siis seetõttu kontot ei ole vaja avada, vaid kontole saab logida läbi pangalingi. Samuti saab koheselt teha sissemakse.

Sissemaksel pakub No Account Bet 100% kuni €200 boonust ehk igale sissemakstud eurole lisatakse omalt poolt 1 euro juurde ja seda kuni 200 euro ulatuses.

Näited: 50-eurosel sissemaksel lisatakse juurde 50 eurot No Account Bet boonust ning kontol on mängimiseks 200 eurot. Maksimaalse boonuse saamiseks teha 200-eurone sissemakse ja sel juhul on kontol mängimiseks 200 eurot.


No Account Bet boonuse tingimused

No Account Bet boonust saavad kõik uued liitujad, kes on vähemalt 21 eluaastat vanad ja teevad esimese sissemakse. Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on 10 eurot ning sissemakse tuleb teha 7 päeva jooksul pärast esimest kontole logimist.

Boonusel on 25-kordne läbimängimise nõue ja selleks on aega 10 päeva. Maksimaalne No Account Bet boonus on 200 eurot ehk igale sissemakstud eurole lisakse 1 euro juurde, aga mitte rohkem kui 200 eurot.

No Account Bet boonus on saadaval nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Kasiinos peab olema vähemalt 21-eluaastane, spordiennustuses 18-eluaastane. No Account Bet boonus mängida läbi vähemalt 25 korda, sealjuures spordiennustuses minimaalselt 1.5 koefitsiendiga. Läbi mängimiseks on aega 10 päeva.

No Account Bet boonus on saadaval nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Kasiinos peab olema vähemalt 21-eluaastane, spordiennustuses 18-eluaastane.

No Account Bet boonus tuleb mängida läbi vähemalt 25 korda, sealjuures spordiennustuses minimaalselt 1.5 koefitsiendiga. Läbi mängimiseks on aega 10 päeva. Võta No Account Bet boonus »

Pane tähele, et NoAccountBet kasiinoboonusest osa saamiseks peab olema vähemalt 21-aastane, aga NoAccountBet spordiennustuse boonuse saamiseks peab olema vähemalt 18-aastane.


Miks valida No Account Bet?

Kuna tegu on kiirkasiinoga, siis ei pea avama kontot. Lihtsalt ava No Account Bet ja logi läbi pangalingi.

Koheselt saad teha ka esimese deposiidi, mis annab 100% kuni €200 No Account Bet boonuse ning iganädalase 10% NoAccountBet cashbacki.

Muidugi pakutakse laias valikus kasiinomänge (üle 60 pakkuja ja 1500 mängu) ning lisaks ka spordiennustust. Täpsemalt loe meie NoAccountBet ülevaate lehelt.


Tutvu NoAccountBet.ee portaaliga »

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA