OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Veebileht http://onlinekasiino.org (edaspidi meie) on portaal, mis vahendab Eestis tegutsevate ja reguleeritud online kasiinode uudiseid, uuendusi, pakkumisi jms. ning lisaks uudiseid mujalt maailmast suurtemate kasiinosündmustest. Näiteks uued kasiinomängud või suurte jackpot'ide võitjad.

Milliseid andmeid me kogume ja kuidas me neid kaitseme


Küpsised (Cookies)

Küpsised aitavad veebilehtedel meelde jätta kasutajate eelistusi, mis tõstavad naasva külastaja kasutajamugavust. Meie ei kasuta ühtegi küpsist, sest meil puuduvad vajadused nende jaoks. Reeglina küpsiseid kasutavad veebilehed, kuhu saab logida, kommenteerida või sisestada muid andmeid.

Manustatud (embed) sisu kolmandatelt veebilehtedelt

Mõned meie artiklid ja uudised sisaldavad manustatud sisu, nagu näiteks YouTube videod või tasuta mängud NETENT mängudetootjatelt. Kolmandate osapoolte veebilehtedelt manustatud sisu töötab täpselt nii nagu kasutaja külastaks toda veebilehte. Need veebilehed võivad koguda mõningaid andmeid ja kasutada küpsiseid, nägemaks kuidas kasutajad käituvad nende manustatud sisuga lehtedel.

Meie manustatud sisu on üldtuntud, kus kasutame ainult YouTube ja NETENT või mõne teise mängudetootja sisu. Mis tähendab, et ei ole vahet, kas vaatate YouTube videot meie lehel või otse YouTube's või kasutate tasuta mängu mängimiseks mängudetootja või meie kodulehte. Samuti ei saa me vasutata kolmandate osapoolte andmetekaitse ega kogumise eest.

Google Analytics

Google Analytics on Google poolt loodud programm, mis aitab tuvastada, kui suur on veebilehe külastavus ja mida külastajad veebilehel teevad. Kõik informatsioon on täiesti anonüümne ning andmetena ei koguta isegi IP-aadressi. Andmetega kogutakse lihtsalt, kui palju mingit lehte külastatakse, kaua viibitakse jne. Isiklikku laadi informatsiooni, mis aitaks tuvastada isiku, ei koguta.

Uudiskirjad

Kõik meie uudiskirjaga liitujad on sisestanud e-maili ning selle hiljem kinnitanud, et saada edaspidi uudiskirju. Uudiskirjade saaja e-mail talletum meie andmebaasis, et saaksime soovijatele saata uudiskirju ka edaspidi. Lisaks uudiskirja väljasaatmiselt näeme, kas e-maili omanik on kirja avanud või kirjas olevale viitele klikkinud.

Kellele me kogutud andmeid jagama?

Me ei jaga andmeid kolmandatele osapooltele, vaid kasutame andmeid (Google Analytics) veebilehe liikluse monitoorimiseks ning selle alusel veebilehte muuta paremaks. Näitena, kui mõni lehekülg avaneb külastajatele kauem kui tavaliselt, siis teame, et peame seda lehekülge kiiremaks tegema, et pakkuda külastajatele paremat kasutajakogemust.

Kui kaua me andmeid säilitame?

Kuna meie ainsad kasutajate andmed pärinevad uudiskirjadest e-maili näol, siis antud e-maili kustuvad andmebaasist, kui kasutaja ei ole avanud 10 või enam uudiskirja; kasutaja on loobunud uudiskirja saamisest, klõpsates uudiskirja lõpus oleval «Lahku uudiskirjasaajate hulgast» või kasutaja on avaldanud isiklikult soovi, saates e-kirja admin@onlinekasiino.org.

Mis õigused on Sinul oma kogutud andmetele?

Mistahes veebilehel on kasutajal õigus olla unustatud ehk kasutaja soovi korral tuleb kogutud andmed kustutada. Meie kasutame ainult uudiskirja e-maile ning uudiskirja andmetst saab loobuda ülaltoodud võimaluste kaudu. Peale seda uudiskirja saaja e-mail ning kogu eelnev informatsioon meie andmebaasist kustutakse.

Kuidas me andmeid kaitseme?

Kasutajate andmete kaitsmine on meie prioriteediks. Esimeseks ja kõige tähtsamaks on, et me kasutame väga kvaliteetseid majutusteenuseid, mis on tugevalt turvatud. Samuti kasutame alati kõige moodsamaid ja uuemaid turvalahendusi, nagu näiteks hoides kasutatava tarkvara alati uuena, erinevate moodulite lisamises veendume, et need vastavad turvalisusenõuetele ja pisemad lahendused, nagu näiteks https:// lahendus.

Küsimuste korral saata kiri:  admin@onlinekasiino.org

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA