Kasiino boonused liitumisel

Kõik Eesti online kasiinod pakuvad liitumisel boonust, kas sissemakseboonuse või tasuta spinnide näol. Osad kasiinod pakuvad ka täiesti tasuta spinne – sissemakset ei ole vaja teha.

PAKKUJA
KASIINO BOONUS

Kõik uued liitujad saavad koheselt 25 tasuta pärisraha spinni ja soovi korral €10 pärisraha.

Esimesel sissemaksel 200% kuni €100 boonust ehk 50-eurosel sissemaksel kontol mängimiseks €150.

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • kuni €1100 boonusraha
 • sissemaksel koheselt kontole

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • 20 tasuta spinni
 • 100% kuni €200 boonust

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • koheselt 25 tasuta spinni
 • kuni €555 sissemakseboonust

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • kuni €1000 boonust
 • 250 tasuta spinni

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €100 boonust
 • ja 300 tasuta spinnii

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • koheselt 10 tasuta spinni
 • 100% kuni €100 boonust

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €1000 boonust
 • kolmel sissemaksel

INNOVAATILINE KASIINO:
 • ei ole vaja kontot
 • väljamaksed 5 minutiga

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €250 boonust
 • ja 150 tasuta spinni

KÕIK UUED LIITUJAD SAAVAD:
 • sissemaksel €300 boonust
 • s.h. live kasiino boonus

TASUTA SPINNID
LUBATUD KASIINOD

Kasiino Boonused

Kõik Eesti kasiinod pakuvad uutele mängijatele esimesel sissemaksel boonust ja hooajaliselt olemasolevatele mängijatele lojaalsusboonust.

Kuna kasiino boonused nõuavad reeglina sissemakset, siis tungivalt soovitame eelistada Eestis lubatud kasiinosid, mis on reastatud ka ülalolevas tabelis, sest nii on sissemakstav raha turvalises kohas ja boonuse vabastamisel makstakse raha ka alati välja.

Kõik Eestis pakutavad kasiinode boonused leiad siit lehelt ja boonused on reastatud paremuse järjestuses. Paremuse järjestamisel on võetud arvesse boonusesummat, läbimängimistingimusi, pakutavad teisi lisahüvesid jne.

Kuidas kasiino boonused töötavad?

Kasiino boonuse saamiseks on vajalik sissemakse. Sõltuvalt boonuse tüübist, lisatakse sissemaksele juurde mingi protsent raha, reeglina 50% – 200% ja mingi kindla summa ulatuses.

See tähendab, et iga sissemakstud euro kohta lisab kasiino omalt poolt määratud protsendi ulatuses boonust.

KASIINO BOONUSE NÄIDE: OlyBet pakub esimesel sissemaksel 100% boonust kuni €200 ulatuses. Boonuse saamiseks tuleb teha esimene sissemakse boonuskoodiga OLYBETFIRST. Sel juhul iga sissemakstud euro kohta lisab OlyBet omalt poolt juurde sama palju boonusraha, aga mitte rohkem kui €200.

Kui kasiino pakub sissemaksel 50% kuni €100 boonust, siis iga sissemakstud euro kohta lisab kasiino omalt poolt 50 senti boonusraha ehk tehes 100-eurose sissemakse, lisab kasiino omalt poolt 50 eurot juurde. Antud näites maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha 200-eurone sissemakse.

OlyBet’i näite puhul tehes 100-eurose sissemakse, lisab OlyBet omalt poolt juurde 100 eurot boonusraha. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha 200-eurone sissemakse ja sel juhul lisab OlyBet omalt poolt juurde 200 eurot ja kontol on 400 eurot.

Näide on illustratiivne ja pruugi kattuda tegeliku boonusega.

Boonuse summad ja protsendid sõltuvad pakutavast boonusest ja need leiab alati boonuspakkumise reeglitest ja tingimustest.

Boonusraha

Boonusraha on sissemaksele juurde lisatud boonus. Boonusraha lisatakse kontole koheselt.

BOONUSRAHA NÄIDE: OlyBet kasiino pakub esimesel sissemaksel 100% kuni €200 boonusraha. Teete 100-eurose sissemakse, siis sel juhul OlyBet lisab omalt poolt 100% ulatuses raha juurde ehk €100 juurde ning kontol ei ole enam mängimiseks €100, vaid nüüb juba €200.

Näites väljatoodud 100-eurose sissemakse ja 100-eurose boonuse korral on kõik kontol olev €200 koheselt kasutatav s.t. seda saab kasutada koheselt igal mänguautomaadil mängimiseks, aga välja kandmiseks tuleb reeglina boonusraha enne vabastada.

Boonuse vabastamine

Boonusraha ei saa koheselt välja kanda, vaid see tuleb enne vabastada ehk läbimängida. Sõltuvalt boonuse tingimustest, tuleb boonus läbimängida 25 – 50 korda. Kõik läbimängimistingimused on välja toodud boonuse tingimused ja reeglid sektsioonis.

BOONUSE VABASTAMISE NÄIDE: Boonusel on 30-kordne läbimängimisnõue, enne kui boonus ja selle tulemusena saadud võidud muutuvad pärisrahaks. Tegite 100-eurose sissemakse ja saite juurde 100 boonusraha. Kontol on kokku 200 eurot.

Kuna boonusraha on 100 eurot ja tingimused sätestavad, et läbimängimisnõue on 30-kordne, siis sel juhul tuleb teha mänguautomaatidel 30 x €100 ehk €3000 eest panuseid.

Reeglina boonuse vabastamise progressi näeb oma kasiinokonto profiili alt. Samuti tuleb tingimustest välja lugeda, kas vabastamisele läheb ainult boonusraha või kogu summa.

Eeltoodud näites tegime €100 sissemakse ja saime €100 boonusraha ehk kontol on €200, aga vabastada tuleb ainult €100 boonusraha, aga osad kasiinod pakuvad karmimaid tingimusi, kus tuleb vabastada ka sissemakse summa, mis boonust andis ehk antud näitel €200 x €30 ehk €600 eest panuseid.

Esimese sissemakse boonus

Esimese sissmakse boonus laieneb ainult esimesele sissemaksele. Seda ei saa jaotada osadeks.

ESIMESE SISSEMAKSE BOONUSE NÄIDE:  pakutakse esimesel sissemaksel 100% kuni €200 boonust. Mängija teeb 50-eurose sissemakse, siis lisatakse kontole juurde 50 eurot. Ülejäänud 150 eurot boonust läheb kaotsi ja seda tagant järgi nõuda enam ei saa, kui just ei ole tingimustes teisti välja toodud.

Seega esimest sissemakset tehes. kui soovite maksimaalset boonust, siis tuleks teha võimalikult suur sissemakse, et kogu boonus kätte saada.

Muud sissemakse boonused

Boonuseid pakutakse pidevalt ka olemasolevatele klientidele. Boonuse olemused on samad – pakutakse uuele sissemaksele protsenti (50 – 150%) ja kuni mingi summa ulatuses. Reeglina tuleb siis kasutada boonuskoodi, mis on väljatoodud kampaanias ja tingimustes.

Säärased sissemakse boonused võivad olla üldised ehk kõigile saadaval, aga pidevalt tehakse ka personaalseid boonuspakkumisi. See on ka üks põhjus, miks tuleks avada ülaltoodud tabelis kõikide kasiinode kontod, sest personaalsed boonuspakkumised võivad olla tunduvalt paremad avalikud boonuspakkumised.

Kuidas boonus välja kanda?

Boonust ei saa enne välja kanda, kui ei ole täidetud läbimängimistingimusi. Kui täidade tingimused, siis nii boonus kui ka selle tulemusena saadud võidud muutuvad Teie rahaks ja võite selle ilma tingimusteta välja kanda. Kõik läbimängimise tingimused on väljatoodud boonuspakkumise tingimustes ja neid tuleks alati lugeda.

Boonuse kasutamise ja vabastamise nipid

Parima boonuse saamiseks soovitame alati võtta maksimaalselt suure boonuse ehk teha võimalikult suur sissemakse ning alati lülitada sisse end teavituskampaaniates (e-mailid näiteks).

Parimate boonuste saamiseks kasutada meie väljatöötatud ASTU-meetodit ehk enne boonuse võtmist käi läbi kõik tähtsad sammud. Selleks käitu järgnevalt:

 • AVA KONTOD: Ava artikli alguses toodud tabelist niipalju kasiinokontosid kui võimalik, sest edaspidi saad siis koheselt kõik boonuspakkumised oma e-mailile s.h. ka parima esimese sissemakse pakkumise mõne kampaania raames. Aeg-ajalt pakutakse väga heade tingimustega boonuseid, kus sissemaksele lisatakse näiteks 100 tasuta spinni, aga sissemakstud raha võib koheselt välja kanda. Seega ava kõik kontod, et sääraseid pakkumisi maha ei magaks.
 • SUURIM BOONUS: Kui teed esimese sissemakse või võtad osa olemasoleva kliendi sissemakse boonusest, siis tee võimalikult suur sissemakse, et saaksid võimalikult suure osa boonusest kätte (soovitatavalt kogu boonus).
 • TUTVU TINGIMUSTEGA: Enne sissemakse tegemist alati loe boonuse reegleid ja tingimusi. Eriti hoolikalt pööra tähelepanu läbimängimisnõuetele – mitmekordne on läbimängimisnõue ning ka sellele, kas läbi tuleb mängida ainult boonusraha või boonusraha kui ka sissemakse ning kas boonust on võimalik tühistada. Lisaks, kas kasutatakse enne boonusraha või sissemakstud raha ja alles siis boonusraha. Alati tutvu tingimustega ja küsimuste korral pöördu klienditoe poole.
 • UURI HÜVESID: Pärast kõikide kontode avamist tutvu boonuse tingimiustega ning leia kõige sobivam ja madalamate tingimustega boonus. Vaata ka seda, kas peale boonust pakutakse veel mõnda kingitust, nagu näiteks tasuta spinne, loose vms. Meie oleme reastanud kõige paremad kasiinod, mis lisaks annavad ka peale boonuse muid kingitusi.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA