OlyBet kasiino boonus

OlyBeti kasiinos saavad uued mängijad valida erinevate kasiino boonuste vahel. Valiks on kas €25 kasiinokindlustust ja juurde €10 sularaha või hoopis €400 sissemakseboonust. 

OlyBeti kasiino boonuse saamiseks ava OlyBet ja registreeru kasutajaks. €400 OlyBet kasiinoboonse saamiseks kasuta registreerisel boonuskoodi CAS400. €25 kindlustuse ja €10 sularaha saamiseks boonuskoodi CAS25.

OLYBET KASIINO BOONUSE REEGLID & TINGIMUSED

BOONUSKOODI CAS25 PAKKUMINE

 • Tee esmalt 7 päeva jooksul vähemalt 25 € sissemakse oma OlyBeti kontole. See aktiveerib 25 € kasiinokindlustuse.
 • Seejärel tee 7 päeva jooksul enda raha eest ükskõik millistes kasiino slotikates vähemalt 25 € eest panuseid. Kohe kui see tehtud on, lisame automaatselt iga kaotatud keerutuse eest raha Sinu kontole tagasi.
 • Kindlustatud panuste maksimaalne panuse suurus on 1 €. Kui Sa teed suuremaid panuseid, kui 1 €, siis ei lähe need kindlustatud panuste arvesse ja seega ei saa nende kaotuste eest raha tagasi.
 • Kui kampaania 25 € panustamisnõuet ei täideta enne kampaania lõppu, siis tühistatakse kampaania ja ühegi seni kampaanias tehtud kaotatuks arvestatud panuse eest raha tagastust ei saa.
 • Kindlustatud panustest saadud võidud ja raha tagastus on kõik pärisrahas. Sellele ei rakendu mingeid edasist läbimängukohustust.
 • Pärast raha tagastuse väljastamist saad niisama 10 € sularahas.

BOONUSKOODI CAS400 PAKKUMINE

 • 100% boonus lisatakse Sinu mängukontole kohe, kui oled edukalt nõuetekohase sissemakse teinud.
 • Sissemakse peab tegema ja kogu boonusraha peab läbi mängima 14 päeva jooksul alates konto loomisest.
 • Kogu boonusraha = sissemakse (kuni 400 €) + boonusraha, tuleb 30-kordselt läbi mängida OlyBet kasiino slotimängudes.
 • Läbimängimisel lähevad arvesse ainult OlyBeti kasiino slotimängudes tehtud panused. Pokkeritarkvaras ega Live Kasiinos tehtud panused ei kvalifitseeru antud kampaanias.
 • Boonusrahaga mängides peab ühe keerutuse/panuse väärtus jääma vahemikku 0,1 – 4 €. Kasiinomängude funktsioon “Osta boonust” pole boonusraha eest lubatud. Kui mängija rikub kampaaniareegleid ja keerutuste/panuste väärtus on üle 4 €, siis annab OlyBet kokku 3 hoiatust. Pärast kolmandat hoiatust eemaldatakse mängija mängukontolt kogu boonusraha ja saadud võidud ning mängija eemaldatakse kampaaniast.
 • Boonus ei laiene ühelegi lauamängule, videopokkeri mängule ning Live-diileri mängule. Boonus ei laiene ka järgmistele sloti-mängudele: Victorious, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Blood Suckers II, Robin Hood, EggOMatic, Dead or Alive, Dead or Alive 2, Secret of the Stones, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon, Reel Rush 2, Guns N’ Roses, The Wish Master, Jack and the Beanstalk, Rome: The Golden Age, Serengeti Kings, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Royal Masquerade, Pearls of India, Le Kaffee Bar, Scrooge, Stardust, Thunderstruck II, Immortal Romance, Thunderstruck, Tomb Raider 2, Lucky Leprechaun, Tomb Raider, Magic of Sahara, Village people macho moves, Lara Croft Temple and Tombs, Lil Devil, Amber Sterlings Mystic Shrine, Cool Buck, Dragonz, Jurassic World, Spirits of the Valkyrie, Goddess Rising, Pyramid Fortunes, Book of Ra Mystic Fortunes, Vikings Go Berzerk, Vikings Go To Hell, Football Glory, Holmes and The Stolen Stones, All Star Knockout Ultra Gamble, Alchymedes, Ozwin’s Jackpot, Wolf Hunters, Baron Samedi, Cazino Cosmos, Dwarf Mine, Frost Queen Jackpots, Fishin’ for Gold, Triple Double Da Vinci Diamonds, Quadruple Da Vinci Diamonds, 1429 Uncharted Seas.
 • Kui kogu boonusraha enne kampaania lõppu läbi ei mängita, eemaldatakse boonusraha kontolt meie lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud. Täites aga läbimängukohustuse etteantud aja piires, vabastab kogu boonusraha pärisrahana, millele ei rakendu mingeid edasisi kohustusi.

Sisukord:


Kuidas OlyBeti kasiino boonus täpselt töötab?

OlyBeti kasiino boonuse saamiseks avada OlyBet ja registreeruda kasutajaks. Registreerumise ajal kasuta boonuskoodi CAS25 või CAS400. OlyBeti boonuskood CAS400 annab 100% kuni €400 kasiino boonust ja boonuskood CAS25 annab €25 kasiinokindlustust ja €10 sulraha.

OlyBeti boonuskood CAS25

Kui OlyBeti kontot avades sisestad boonuskoodi lahtrisse boonuskoodi CAS25, siis saad €25 kasiinokindlustust ja €10 sularaha. Selleks tee pärast konto avamist vähemalt €25 sissemakse.

Nüüd mängi mistahes OlyBet kasiino slotikaid ja igakord kui kaotad panuse, tagastatakse see automaatset ja seda niikaua kuniks oled saanud tagasi 25 euro eest kaotatud panuseid. See on OlyBet kasiino kindlustus.

Peale seda, kui oled saanud tagasi 25 euro eest tagastatud panuseid, saad lisaks OlyBet kasiino poolt kontole juurde €10 niisama. Nii tagastatud €25 kui ka saadud €10 puuduvad läbimängimistingimused.

SISESTA CAS25 BOONUSKOOD SIIN

OlyBeti boonuskood CAS400

Kui soovid aga OlyBeti kasiino boonust traditsioonilisel moel, siis kasuta OlyBeti kasiino konto avamisel boonuskoodi CAS400. Seejärel tee esimene sissemakse ja saad sama palju boonusraha OlyBeti kasiino kontole juurde.

Maksimaalse OlyBet kasiino boonuse saamiseks tee vähemalt 400-eurone sissemakse ja sel juhul lisab OlyBet kasiino omalt poolt juurde €400 ning kontol on mängimiseks €800.

Kogu boonusraha (boonusraha + sissemakse) on 30-kordne läbimängimisnõue.

SISESTA CAS400 BOONUSKOOD SIIN

OlyBet kasiino boonuse saamiseks kindlasti sisestada OlyBet’i konto registreerimisel boonuskoodi lahtrisse OlyBeti boonuskood CAS400 või CAS25.

OlyBet kasiino konto avamisel kasutada boonuskoodi CAS25 või CAS400. OlyBeti kasiino boonuskood CAS400 annab 100% kuni €400 boonust ning boonuskood CAS25 annab €25 kasiinokindlustust ja €10 sularaha.

Enne OlyBet kasiino konto loomist veendu, et oled boonuskoodi lahtrisse sisestanud õige boonuskood. OlyBet kasiino boonuskoodid on CAS25 ja CAS400. Boonuskood CAS400 annab 100% kuni €400 boonust ning boonuskood CAS25 annab €25 kasiinokindlustust ja €10 sularaha.


Kuidas saada OlyBet kasiino boonus?

OlyBet kasiino boonuse saamiseks täita järgmised lihtsad sammud:

 • 1. SAMM: ava OlyBet ja registreeruda kasutajaks
 • 2. SAMM: registreerumisel kasutada boonuskoodi CAS400 või CAS25
 • 3. SAMM: teha soovitud suurusega sissemakseid

OlyBet’i kasiino boonuse saamiseks kindlasti registreerumisel kasutada boonuskoodi CAS400 või CAS25. Vastasel juhul OlyBet’i tervitusboonust ei saa ning seda ei saa ka tagant järgi nõuda.


OlyBet kasiino boonuse KKK

Kui suur on OlyBet kasiino boonus?
OlyBet kasiino pakub liitujatele 100% kuni €400 boonust (kasutada boonuskoodi CAS400) või €25 kasiinokindlustust ja €10 sularaha (kasutada boonuskoodi CAS25).

Kuidas saada OlyBeti kasiino boonus?
OlyBet kasiino boonuse saamiseks ava OlyBet ja registreeruda kasutajaks ning seejärel kasutada sobivat OlyBeti boonuskoodi. Boonuskood CAS400 annab traditsioonilist kasiino boonust ja boonuskood CAS25 annab €25 kasiinokindlustust ja €10 sularaha.

Millised on OlyBeti kasiino boonuse üldtingimused?
OlyBeti kasiino sissemakse boonusel on 30-kordne läbimängimisnõue. €25 kasiino kindlustusel ja €10 sularaha läbimängimisnõue puudub.

Kas OlyBet’i kontot saab avada ka ilma boonuseta?
Jah. Sel juhul jätke registreerimisel OlyBet’i boonuskoodi lahter tühjaks.


Vaata ka:


Või ava OLYBET KONTO »

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA