OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

OlyBeti boonused ja boonuskoodid kasiinos - CAS25 ja CAS400

Liitudes Olybetiga, kasutada kasiinos boonuskoodi CAS25 või CAS400, mis annavad võimalikult parimat OlyBeti boonuse uutele mängijatele.

OlyBet kasiino boonus tuleb uutel klientidel ise valida, kas €25 kasiinokindlustustus koos €10 pärisrahaga või 100% kuni €400 kasiinoboonus.

Ava OlyBeti kasiino


OlyBeti boonuskood CAS25

€25 kasiinokindlustuse kampaania on väga lihtne ja 100% riskivaba. Lihtsalt ava OlyBet, registreeru kasutajaks boonuskoodiga CAS25 ja tee vähemalt €25 sissemakse ning mängi mistahes slotimängu - kasvõi Gates of Olympus vähemalt €25 eest - kõik kaotused korvatakse, võidud jäävad Sulle ja saad lisaks €10 ka.

€25 kasiinokindlustuse kampaania on väga lihtne ja 100% riskivaba. Lihtsalt ava OlyBet, registreeru kasutajaks OlyBeti boonuskoodiga CAS25 ja tee vähemalt €25 sissemakse ning mängi mistahes slotimängu - kasvõi Gates of Olympus vähemalt €25 eest - kõik kaotused korvatakse, võidud jäävad Sulle ja saad lisaks €10 ka.

OlyBeti boonuskood CAS25 annab €25 kasiinokindlustust, mis sisuliselt tähendab €25 tasuta kasiino slotimängude mängimist. Lisaks €10 pärisraha niisama.

Boonuse saamiseks KLÕPSATA SIIN ja avada OlyBeti konto. Boonuskoodi lahtrisse sisestada OlyBeti promokood CAS25. Seejärel teha €25 sissemakse ja mängida mis tahes slotimänge vähemalt €25 eest.

Kui €25 eest on slotimänge mängitud, siis kõikide kaotatud keerutuste eest makstakse raha koheselt tagasi kontole ja lisaks jäävad kõik võidud alles. See ei ole veel kõik - koheselt laekub ka €10 kontole juurde.

Kõik slotimängus saadud võidud, kompenseeritud kaotatud keerutused kui ka saadud €10 on pärisraha ja kõik kontol olevad vahendid on vaba kasutamiseks mis tahes viisil - kasvõi välja kanda.

Lihtsalt ava OlyBeti konto boonuskoodiga CAS25, tee €25 sissemakse ja mängi vähemalt €25 eest slotimänge. Konto avamisel tutvu ka veelkord reeglitega.

AVA OLYBETI KONTO


OlyBeti boonuskood CAS400

Kui ei soovita ülaltoodud riskivaba pakkumist, siis alternatiivina saab võtta tavapärase 100% kuni €400 kasiino boonuse. Selleks kasutada promokoodi CAS400 ja saadud boonusraha võib kasutada mistahes slotis, kasvõi Book of Dead slotis, peaasi, et panuse suurus oleks €4 või väiksem ega osteta boonust.

Kui ei soovita ülaltoodud riskivaba pakkumist, siis alternatiivina saab võtta tavapärase 100% kuni €400 kasiino boonuse. Selleks avada OlyBet ja konto loomisel kasutada promokoodi CAS400 ja saadud boonusraha võib kasutada mistahes slotis, kasvõi Book of Dead slotis, peaasi, et panus suurus oleks €4 või väiksem ega osteta boonust.

Alternatiivina saab kasutada 100% kuni €400 boonust. Selleks avada OlyBeti kasiino ja sisestada boonuskoodi lahtrisse OlyBeti promokood CAS400.

Seejärel teha esimene sissemakse, mis lisab kontole juurde 100% kuni €400 boonusraha. Kuna boonust saab ainult ühe korra ja esimesel sissemaksel, siis valida targalt summa. Hiljem enam tervitusboonust juurde ei saa.

Maksimaalse boonuse saamiseks teha €400 sissemakse (maksimaalse väärtuse saamiseks), mis lisab juurde €400 ning kontol on mängimiseks €800.

Kontol olevat sissemakstud raha kui ka boonusraha saab läbi mängida slotimängudes panustega €0.1 kuni €4. Boonuse ostmine boonusrahaga ei ole lubatud.

Boonusel ja sissemakstud rahal on 30-kordne läbimängimise nõue ja selleks on aeg 14 päeva. Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, muutub see pärisrahaks, millele ei rakendu mingeid edaspidiseid kohustusi.

Lihtsalt ava OlyBeti kasiino boonuskoodiga CAS400 ja tee esimene sissemakse summas kuni €400. Saad 100% OlyBeti kasiino boonust kontole. Sissemaksel tutvu ka uuesti reeglitega.

TEE ESIMENE SISSEMAKSE


Alternatiivsed OlyBeti boonused

Lisaks on kõikidel ka personaalsed boonused. Selleks avada OlyBet ja minna oma kontol 'Kampaaniad' sektsiooni. Samuti personaalseid OlyBeti boonuseid saadetakse nii e-mailiga kui ka SMS-iga.

Lisaks on kõikidel ka personaalsed boonused. Selleks avada OlyBet ja minna oma kontol 'Kampaaniad' sektsiooni. Samuti personaalseid OlyBeti boonuseid saadetakse nii e-mailiga kui ka SMS-iga.

Alternatiivsed OlyBeti boonused ja boonuskoodid on leitavad meie OlyBeti teemaviite lehelt, kus leiab kõik jooksvad kampaaniad, pakkumised, promokoodid ja muud sellised.

Lisaks avalikele alternatiivsetele OlyBeti promokoodidele ja kampaaniatele on ka personaalpakkumised. Selleks on vajalik OlyBeti konto olemasolu ja sel juhul kasutada üks ülaltoodud kampaaniatest.

Kui ei soovita oma rahaga riskida, siis kasutada CAS25 promokoodi boonust, mis on 100% riskivaba, aga tagab OlyBeti konto avamise koos viisaka ja hetkel parima kasiino boonusega.

AVA OLYBET


Millised on OlyBeti boonused uutele klientidele?
OlyBeti boonused uutele klientidele on 100% riskivaba kasiinos mängimise pakkumine (kasiinokindlustus) või 100% kuni €400 boonust.
Kuidas ja mis tingimustel saada OlyBeti uue kliendi boonused?
Kasutada OlyBeti boonuskoodi CAS25 (kasiinokindlustus) või CAS400 (kasiinoboonus). Esimesel €25 sissemakse ja 100% pärisraha, teisel 30-kordne läbimängimise nõue.
Kas ka OlyBeti boonused on saadaval olemasolevatele?
Jah. Siis jälgida meie lehel olevaid kampaaniaid läbi OlyBeti teemaviite või OlyBeti konto alt ‘Kampaaniad’ sektsioonist, kus pakutakse personaalseid boonuseid.

OlyBeti kasiino boonus on üks pakutavast ligi 40-est kasiino boonusest, mis kõik on leitavad meie kasiino boonuste lehelt.

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA