OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. Boonuse ostmine kasiino slotimängus - kas mõttekas?
7. jaan. 2024

Boonuse ostmine kasiino slotimängus - kas mõttekas?


Kui varasemalt oli boonusmängu saamiseks vaja boonussümboleid, siis nüüd on võimalik boonuse ostmine slotimängus. Kas see on mõttekas?

Kuidas käib boonusmängu ostmine?

Ilmselgelt boonusmängu ostmine ei ole tavapärase slotimängu spinni hinnaga, vaid boonuse ostmisel tuleb maksta keskmiselt 100 keerutuse hind.

Näide: Kui slotimängus Money Train 2 osta boonusmäng, kus ühe keerutuse hind on €1, tuleb selle eest maksta €100.

Money Train 2 slotimängus boonuse ostmine. Boonusmängu ostmiseks tuleb maksta 100-kordne panuse summa. Näiteks: kui soovitakse mängida boonusmängu €1 keerutustega, tuleb boonusmängu käivitamiseks maksta €100.

Money Train 2 slotimängus boonuse ostmine. Boonusmängu ostmiseks tuleb maksta 100-kordne panuse summa. Näiteks: kui soovitakse mängida boonusmängu €1 keerutustega, tuleb boonusmängu käivitamiseks maksta €100.

Näites on toodud Money Train 2, kus hinnaks on 100-kordne. See on kõige tavapärasem, aga ei ole reegel ja sõltuvalt slotimängust võib hinnasilt erineda.

Võrdlusena slotimängus Hand of Anubis saab valida kahe boonuse ostmise vahel, mille ühe volatiilsus on väga kõrge ja hinnaks 129-kordne keerutuse hind ja teise boonusmängu volatiilsus on kõrge, aga hinnaks 200-kordne keerutuse hind.

Lisaks olgu ka mainitud, et kõikides mängudes ei saa osta boonust. Selleks kasutada netikasiinode slotimängude valikus filtrit boonuse ostmise filtrit.

Kas boonuse ostmine on mõttekas?

Matemaatiliselt ei ole vahet, kas osta boonus või mängida see tavapärasel teel välja.

Esimesel juhul tuleb maksta suurem summa raha, et aktiveerida lõbus boonusmäng. Teisel juhul jällegi nii öelda kuivalt mängida, kuniks fortuuna naeratab.

Rusikareegel on, et mida rohkem tuleb maksta boonusmängu eest, seda suuremaid summasid boonusmängus saab ka võita.

Slotimängus Hand of Anubis saab boonust ostes valida kahe boonusmängu vahel, mille hinnaks on 129-kordne keerutus hind või 200-kordne keerutuse hind.

Slotimängus Hand of Anubis saab boonust ostes valida kahe boonusmängu vahel, mille hinnaks on 129-kordne keerutus hind või 200-kordne keerutuse hind.

See, kas boonuse ostmine on mõttekas, sõltub mängija enda personaalsetest endast, sest matemaatiliselt ei muutu väljamaksete protsendid (RTP). Keskmine väljamaksete protsent jääb igal juhul samaks.

Kuid kuna nii öelda ühe keerutusega ostetakse suurema summa eest boonusmäng, siis volatiilsus suureneb ja mängija võib kaotada vähese ajaga kogu oma kontol oleva raha või vastupidiselt võita.

Seega mängijad, kes on riskialtimad ja tahavad lõbusat boonusmäng, nende jaoks boonuse ostmine on mõttekas. Kes tahavad kauem mängida ja ise boonusmängud välja mängida, peaksid jätkama tavapäraste spinnidega.

Millistes mängudes saab osta boonust?

Kui varasemalt oli boonusmängu ostmine pigem erand kui reegel, siis tänu suurele populaarsusele on sisuliselt iga uuel slotimängul võimalus osta boonusmäng.

Kuna hetkeline slotimängude valik, kus saab osta boonusmängu, on lai ja neid lisandub pidevalt juurde, siis ei ole meil põhjust neid kõiki loetlemata hakata.

Ajakohase nimekirja slotimängudest, kus saab boonusmängu osta, leiab näiteks OlyBeti veebilehelt. Selleks avada OlyBet, valida peamenüüst KASIINO ja slotimängude kategooriate alt 'Osta boonus'.

Ajakohase nimekirja slotimängudest, kus saab boonusmängu osta, leiab näiteks OlyBeti veebilehelt. Selleks avada OlyBet, valida peamenüüst 'KASIINO' ja slotimängude kategooriate alt 'Osta boonus'.

Aga kõige ajakohasema info slotimängudest, kus saab boonust osta on leitav, kui avada OlyBet ja seejärel peamenüüst valida 'KASIINO'. Vajutada nupul filters või kohe mängude ülevalt kategooriatest leida 'Osta boonus'.

See reastab kõik slotimängud, kus saab osta boonuse. Kui logida kontole, siis saab näha ka boonuse hinda. Kui aga OlyBeti konto puudub, saad riskivabalt €10 kasiinoraha, millega boonusmänge proovida.

Kas slotimängus boonuse ostmine on mõttekas?
Slotimängus boonuse ostmine ei muuda väljamaksete protsenti ja seega ei muutu mitte kui midagi. Boonusmänge ostes kulub korraga rohkem raha, aga ka võidud on sama. Pikas perspektiivis pole vahet.
Kui palju maksab boonusmängu ostmine?
Keskmine boonusmängu ostmise hind on 100-kordne keerutuse hind, aga mõningatel juhtudel võib olla nii odavam, kui kallim. See sõltub juba konkreetsest mängust, aga suurusjärk on 100 keerutuse hinda.
Kas kõikides mängude saab osta boonust?
Ei. Need on leitavad kasiinodes boonusmängu ostmise filtri alt. Lisaks järjest enam mänge pakuvad boonusmängu ostmise funktsiooni.
TÄHELEPANU: OlyBeti kasiino boonus on hetke parim boonus Eestis, sest saab €25 riskivabalt ja €10 niisama. Selleks tutvu OlyBeti kasiino boonusega.
Snow

OlyBeti kasiino
Eesti suurim netikasiino


Viimati lisatud kasiino pakkumised

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot


Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the NorthViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
 • Poltava
  Poltava
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA