OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. Kuidas võita kasiinos? Tasuta spinnidest saadud võitude vabastamise õpetus
12. juuli 2018

Kuidas võita kasiinos? Tasuta spinnidest saadud võitude vabastamise õpetus


Järgnevalt õpetame, kuidas võita kasiinos, vabastades tasuta spinnidest saadud võite matemaatiliselt kõige õigemini. Selleks on mõned nipid.

Aeg-ajalt pakuvad Eesti online-kasiinod tasuta spinne mõne kampaania käigus või uue mänguautomaadi tutvustamiseks. Reeglina tasuta spinnidest saadud võitudel on läbimängimise kohustus ehk tegu boonusrahaga.

Siit tekib ka küsimus, kas tasuta keerutustest saadud võite on võimalik läbi mängida ja võidud reaalselt ka pangakontole kanda? On küll, aga enne on vaja teada mõningaid nüansse.

Tasuta spinnide vabastamise matemaatika

Kõige enne siirdume matemaatikasse ja tõenäosusteooriasse. Oletame, et tasuta keerutustega võitsime €20, millel on 50-kordne läbimängimise nõue. Seega enne, kui me saame raha pangakontole kanda peame tegema €20 x 50 = €1000 eest panuseid.

Soovid tasuta spinne?

Mitmedki Eesti kasiinod pakuvad nii liitumisel kui ka regulaarselt tasuta spinne. Kõik säärased pakkumised leiad meie tasuta spinnide ja keerutuste lehelt.

Oletame, et boonusraha vabastamiseks valisime kõige populaarsema mänguautomaadi, milleks on Starburst. Starburst mängus on teoreetiline väljamaksete protsent 96.1% ehk teisisõnu ülipikas perspektiivis saab kasiino igalt panuselt 3.9% endale ja tagastab 96.1% mängijale ehk €100 panuste eest saab kasiino omale €3.9 ning mängija €96.1

See on siis pikk perspektiiv. Lühikeses perspektiivis võib mängijal olla õnne ning võita suurvõidu või vastupidiselt on kehv päev ning kaotab kogu raha. Aga pikas perspektiivis need kaotused ja võidud võrdsustuvad ning 96.1% on see keskmine, mida mängija omale tagasi saab.

Läheme nüüd tagasi algse näite juurde. Meil on vaja teha €1000 eest panuseid mänguautomaadil Starburst, mis tagastab 96.1% panustest. Lihtne matemaatika näitab: €1000 x 96.1 / 100 = €961. See tähendab, et €1000 panuste tegemisel saab keskmiselt tagasi 961 eurot ehk boonuse vabastamiseks kulub 39 eurot.

Kuna meil on boonusraha ainult 20 eurot, siis paraku matemaatiliselt lõppeb meil raha enne otsa, kui suudame selle reaalse rahana vabastada. Jah, vahest üliharva, on meil väga hea jooks ja siis suudame raha vabastada, aga ega see eriti suur summa ei ole – võib-olla 5-50 euro vahepeal. Aga kuidas siis käituda?

Kuidas võita kasiinos raha tasuta spinnidega?

Kõige esimesena valida suvaline mänguautomaat ning teha seal oma boonusraha eest maksimaalselt suur panus. Alati tuleb teha maksimaalselt suur panus - kas kogu boonusraha ulatuses või siis maksimaalselt lubatud panus, mis boonusraha vabastamise tingimustes kirjas. ALATI!

Näitena võtame nüüd automaadi Mythic Maiden (alloleval GIF-il), mille Wild sümboliga saadud võidud makstakse kolmekordselt. Võtame ka algse näite, et meil on 20 eurot boonusraha, siis sel juhul kõige ligilähedasem panus mängus Mythic Maiden oleks 18 eurot. Seega peame tegema 18-eurose panuse!

Suure osa ajast tuleb tühi keerutus ja kaotame 18 eurot ning jääme boonusrahast ilma, aga kuna see boonusraha oli algul vabastamatu, siis ei olegi eriti vahet. Teise osa ajast saate õnneliku keerutuse osaliseks, lootes Wild sümbolile, mille võidud korrutatakse läbi kolmega ning üliväikese osa ajast saate boonusmängu, mis oleks kirsiks tordi peal.

mythic-maiden
Antud näites tehti mängurahaga 18-eurone panus ning tuli õnnelik keerutus, kus maksti 253.20 eurot. Seega oletame, et me tabame sama keerutuse pärisraha mängus. Nüüd on meil kontol 253.20 eurot võite ning 2 eurot, mis jäi üle, kuna boonusraha oli 20 eurot, aga tehti 18-eurone panus. Seega kokku on 255.20 eurot.

Me ei saa ühtegi eurot enne välja kanda, kui meie algne 20-eurone boonusraha on läbimängitud. Ülevalt näitest selgus, et meil on vaja teha 1000 euro eest panuseid. Starbursti näite põhjal kulub meil boonuse vabastamiseks 39 eurot.

Seega on meil kontol 255.20 eurot, millest keskmiselt 39 eurot kulub vabastamiseks ehk alles jääb 255.20 – 39 = 216.20 eurot, mille saame ka reaalselt kätte. Samamoodi on siin ka ebaõnnel ja õnnel rolli. Kui vabastamise käigus on kehvemad spinnid, siis saame kätte ehk 100 eurot, kui on head spinnid, siis 320 eurot.

Lõpetuseks kasiino boonuste vabastamisel

Sama õpetus kehtib ka mistahes boonusraha vabastamisel - olgu see sissemakseboonus või boonus, mis antakse liitumisel. Sel juhul tuleks alati lugeda reegleid ja tingimusi, sest kasiinod sätestavad maksimaalse panuse, mida tohib ühe spinniga teha - reeglina 3 kuni 6 eurot.

Kui lubatud on maksimaalselt 6-eurosed panused, siis peaks iga spinni väärtus ka olema 6 eurot, kui 3 eurot, siis spinni väärtus 3 eurot jne.

Soovid testida boonusraha vabastamist?

Kui soovid koheselt tasuta spinne, siis KLÕPSA SIIN, ava Paf konto ning leia mäng ThunderBar, kus on ootamas Sind tervelt 25 tasuta spinni, mille võidud makstakse pärisrahas. Lisaks tutvu ka meie tasuta spinnide ja keerutuste pakkumistega, mida uuendame koheselt, kui uus pakkumine saabub.

Paf kasiino boonus 2024. aastal: 100% boonust ja 100 tasuta spinni
Liitu Paf kasiinoga
€100 boonust + 100 tasuta spinni

Kõik, kes avavad Paf konto, saavad esimesel sissemaksel 100% kuni €100 ja 100 tasuta spinni. Tasuta spinnidest saadud võitudel puudub läbimängimise kohustus.Viimati lisatud kasiino pakkumised

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot


Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the NorthViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA