OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. ARVELDA TARGALT! Ole arukas ja kasuta neid kahte lihtsat nippi!
31. märts 2021

ARVELDA TARGALT! Ole arukas ja kasuta neid kahte lihtsat nippi!


Pangad on selgelt öelnud, et kodulaenu taotlemisel võetakse arvesse senist maksekäitumist, mille alla kuuluvad sagedased võlad ja viivitamised seni võetud kohustuste täitmisel ning samuti ka hasartmänguharjumus.

Hasartmänguharjumus ei tähenda koheselt hasartmängusõltuvust. Ka suvaline korra nädalas spordipanus, pokkeriturniiri mängimine või mistahes kasiinopanus jätab panka jälje. Lisaks kõigele märk pangakontole ei pruugigi olla panus, vaid hoopis suvaline ost - näiteks keskööl kasiinost ostetud pakk sigarette või raha välja võtmine kasiino kassast, kuna lähedal puudub sularaha automaat.

Panga jaoks tähendab see seda, et olete kasiinot külastanud ning kui kasutate kasiinode teenuseid mõistlikult, aga regulaarselt – näiteks kuu lõikes kümme 5-eurost panust, siis pankade silmis oled kasiino regulaarne külastaja ehk riskigrupp.

Ometi ei ole see risk, kui kulutate kuus 50 eurot või vähem, aga siinkohal hakkab pank nõudma selgitusi ning kui peaks olema veel mõni puudus eelnevas maksekäitumises, siis võite saada eitava vastuse või leitakse põhjus intressi tõstmiseks.

Seetõttu ei ole kõige mõttekam kasutada Eesti pankade teenuseid kasiinodes arveldamiseks. Kasiinos kohapeal on lihtne – saab arveldada sularahas, aga online's paraku sellist võimalust ei ole. Siinkohal tulevadki appi online-maksevahendajad.

Lahendus on online-maksevahendajad

Online-maksevahendajad või e-walletid on finantsteenuseid pakkuvad ettevõtted, mis ongi eelkõige keskendunud maksete vahendamisele online's ehk internetist.

Teenuste alla kuuluvad mitmesugused e-poed ja peaaegu absoluutselt kõik online-mängude portaalid, kus pakutakse erinevaid pärisraha mänge, mis kõik võtavad vastu tuntumate vahendajate rahalisi vahendajad.

Tuntumad vahendajad on Skrill ja NETELLER. Tegu on väga usaldusväärsete pakkujatega ning suurusjärgult on nende kliendibaas ja käibed võrreldavad Eesti suurtemate pankadega. Lisaks üheks suureks plussiks vahendajate kasutamiseks on kiirus ja odavus.

Skrill vs Neteller – kumba eelistada?

Mõlemad kuuluvad grupile Paysafe Group ehk usaldusväärsuselt on mõlemad samad. Soovitaks pigem NETELLER’it kuna teenustasud on suhteliselt võrdsed, aga kaardiga maksmisel on suuremad limiidid.

Teenustasudeks on ülekandetasud ehk kanded teisele Skrill/NETELLER kasutajale (analoogne pangaülekandele), Skrill või NETELLER kontolt raha kandmine panka, kaardiga raha väljavõtmine pangaautomaadist ning raha peale laadimine pangast NETELLER/Skrill kontole.

Kõik muud asjad on tasuta – sisse ja väljamaksed erinevate mängude operaatorite kontodele, kaardiga maksed jne. Soovitame Netellerit, aga veel parem, kui teed mõlemad koheselt ära ning valid ise, kumb keskkond rohkem meeldib.

Kontode avamiseks vajuta allolevaid nuppe.

Püsikliendi punktid == tasuta raha

Iga ülekande pealt, olgu selleks sisse – või väljamakse suvalisele mängude operaatori kontole, suvaline ost internetis, raha pangakontole või vahendaja kontole kandmine või/ja kaardiga makse, annab kliendile preemiapunkte, mida saab hiljem vahetada pärisraha või mõne muu pakutava teenuse vastu.

Aasta lõikes võib tõsisem klient teenida mitmesaja euro väärtuses rahalisi auhindu, millele lisanduvad erikampaania või pakkumised. Tõsi, aprillis 2020 lõpetas Neteller püsikliendiprogrammi, aga alates 2021. aasta märtsist on püsikliendiprogramm tagasi ja täiesti uuel kujul.

Rahadega arveldamine

Rahadega arveldamisel on vajalik maksevahendaja kontole kanda raha. Seda saab teha tavaülekandega, läbi pangalingi (Trustly), krediitkaardiga ja veel mõne vähemlevinuma viisi.

Kõik raha sissekandmise viisid peale pangaülekande on kohesed ehk raha jõuab Netelleri või Skrilli kontole koheselt. Pangaülekanne võib võtta aega kuni paar tööpäeva.

Kui raha on maksevahendaja kontol, siis edasi jääb oma lemmikpakkuja juures teha sissemakse, kasutades Skrill või NETELLER sissemaksemeetodid. Raha jõuab mängude pakkuja kontole koheselt. Lisaks kui teed väljamakse, siis mängude pakkuja kontolt jõuab raha teie kontole reeglina mõne tunniga, vahest isegi mõne minutiga.

See on juba ilmselge pluss, sest tõuseb rahade vahendamise kiirus. Kuna peakorterid asuvad Isle of Man'il, siis seetõttu absoluutselt kõik informatsioon raha vahendamisest operaatorite ja pakkuja vahel on kaugel peidus ja ükski kohalik pank sellele infole ligi ei saa.

Väljamaksed

Online-maksevahendaja kontolt väljamakse tegemine on lihtsamast-lihtsam. Vajutad väljamakse nuppu, täidad lahtrid või kasutad eelsalvestatud andmeid ning raha saadetaksegi teele. Kuna tegu on SEPA maksega, siis läheb umbes 48 tundi aega, aga mitte alati.

Kui Teie kodupank, kuhu teete NETELLER kontolt väljamakset on ühinenud välkmakse süsteemiga, siis väljamakse jõuab pangakontole koheselt, olenemata kellaajast ja tööpäevast.

Pangakontole jääb jälg tavapärasest ülekandest, millel ei ole mitte mingit seost ei hasartmängudest ega millegagi, kuhu see raha edasi jõudis või kus raha pärineb.

Lisaks nii Skrill kui ka NETELLER pakuvad pangakaarti, mis on nagu iga tavapärase pangakaart. Sellega saad võtta sularaha suvalisest automaadist ning maksta poes kaardiga, kui ka kasutada internetis ostude tegemiseks.

Siinkohal pangaautomaadist raha võtmine ei ole eriti mõttekas, sest sellele lisanduvad päris kopsakad teenustasud, aga kaardiga maksmine on täiesti tasuta s.t. teenustasusid ei lisandu. Sama internetis ostude sooritamiseks, nagu näiteks hotellide, lendude jms broneerimiseks.

Boonusena kasutades NETELLER või Skrill pangakaarti ei ole nüüd isegi suvalise kande märki pangakontol, sest kogu rahadega arveldamine käib läbi NETELLER'i või Skrilli. Analoogina, kui oleks suvaline Tai pank, millega maksate Eestis kaardiga või teete internetis mistahes arveldust, siis mitte ükski Eesti pank ei saa teada, kuidas ja millel oma Tai pangas olevat raha kulutate.

Lisainfo

NETELLER ja Skrill'i emafirma on Paysafe Group. Mis asub Isle of Man saarel. Ettevõtte on litsentseeritud Ühendkuningriikides, kes korraldab ka järelvalvet ettevõte finantsteenuste üle. Teenus pakutakse rohkem kui 200 riigis ning ettevõtte on ka noteeritud Londoni börsil.

€10 pärisraha OlyBet kasiinosse
+ 25 kasiinokindlustus

Avades OlyBeti konto boonuskoodiga CAS25, saad €25 kasiinokindlustust ja €10 pärisraha niisama.Viimati lisatud kasiino pakkumised

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot


Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the NorthViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
 • Poltava
  Poltava
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA