OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

No Account Bet

Ülevaade ja Informatsioon | Kasiino & Spordiennustus


No Account Bet (NAB) on Pafi tütarkasiino, mis omandas tegevusloa juba 2020. aastal, aga märgatavalt ja aktiivselt hakati tegutsema 2021. aastal.

Nagu nimi ütleb on No Account Bet (tõlkes ilma kontota panustamine) kontseptsiooniks kontovaba kiirkasiino. Kuna kiirkasiinod on muutunud väga populaarseks, siis see on ka põhjus, miks Paf opereerib turul nüüd kahe kasiinobrändiga.


No Account Bet kasiino sloti - ja kasiinomängude valik. Kokku on üle 1500 erineva mängu ja valik on pidevas kasvamises.

NoAccountBet.ee kasiino ja spordiennustus

NoAccountBet.ee pakub veebikasiino kui ka spordiennustuse teenust. Mõlema teenust pakutakse kiirkasiino formaadis ehk kontot ei ole vaja avada, vaid kõik toimib kiirelt läbi pangalingi.

Puuduvad tülikad kasutajanimed, registreerimisvormid ja paroolid. Kontole logitakse läbi pangalingi, kus ühtlasi koheselt saab teha ka sissemakse ning ühtlasi toimub kasutaja identifitseerimine.

NoAccountBet.ee kasiino

No Account Bet kasiino mängude valik on väga suur. Kokku on valikus üle 60 erineva, jah üle 60 erineva mängude tootja mängu ning kokku üle 1500 erineva kasiino - ja slotimängu.

Esindatud on slotimängud, kasiino lauamängud, jackpoti-mängud, muidugi ka live-kasiino ja muud kasiinomängud. Kõike saab lihtsalt ja hõlpsalt filtreerida kategooria kui ka mängude tootja kaupa või kasutades lihtsat otsingut.

NoAccountBet.ee spordiennustus

No Account Bet spordiennustus rajaneb tuntud Kambi spordiennustuse platvormil. Kambi spordiennustuse platvormi kasutavad näiteks sellised tuntud tegijad nagu Unibet, Mr Green, Redbet.

Kuna Kambi on väga suur spordiennustuse platvorm, siis seetõttu No Account Bet spordiennustuses on sarnaselt kasiinomängudele tuhandeid erinevaid spordiennustusi ja sündmusi.


No Account Bet boonus

No Account Bet boonus on saadaval nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Kasiinos peab olema vähemalt 21-eluaastane, spordiennustuses 18-eluaastane.  No Account Bet boonus mängida läbi vähemalt 25 korda, sealjuures spordiennustuses minimaalselt 1.5 koefitsiendiga. Läbi mängimiseks on aega 10 päeva.

No Account Bet boonus on sirgjooneline ja lihtsamast-lihtsam. Puuduvad mõttetud viled, väikesed ja keerulised tingimused. Pakutakse lihtsalt ja üheselt arusaadavat 100% kuni €100 boonust.

Boonus kehtib nii kasiinole kui ka spordiennustusele. Lihtsalt ava NoAccountBet.ee ja tee esimene sissemakse. Minimaalne deposiidi suurus €10 ning maksimaalse boonuse saamiseks vähemalt €100.

No Account Bet sissemakseboonus on 25-kordse läbimängimise tingimusega nii kasiinos kui ka spordiennustuses. Spordiennustuses läheb läbimängimisel arvesse ainult 1.5 või suurema koefitsiendiga panused.

Boonus tuleb aktiveerida 7 päeva pärast esimest kontole logimist ning boonuse vabastamiseks on aega 10 päeva. Loe täpsemat No Account Bet boonuse kohta ».


No Account Bet klienditeenindus

Klienditeeindust pakutakse nii Eesti, Inglise kui ka Vene keeles. Kontakt e-maili aadressid on: support@noaccountbet.ee (Eesti), support.rus@noaccountbet.ee (Vene) ja support.eng@noaccountbet.ee (Inglise).


Tutvu www.noaccountbet.ee veebilehega »

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA