OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

Winnerz kasiino

Winnerz kasiino on Eestis litsentseeritud kasiino, mistõttu Winnerz kasiinos mängimine on seaduslik ning Eesti mängijatele maksuvaba.

Uutele mängijatele pakutakse tervitusboonuseks 350 tasuta spinni, mille lunastamine on lihtne, sest konto loomine toimub automaatselt läbi pangalingi ja võtab kõigest mõne hetke.


Sisukord

 1. Ülevaade
 2. Mängude valik
 3. Boonused
 4. Cashback
 5. Sisse - ja väljamaksed
 6. Konto avamine
 7. KKK

Ülevaade

Winnerz kasiino on 2022. aastal avatud Eesti päritolu kiirkasiino, mis opereerib Põhjamaade turul Eesti hasartmängu tegevuse – ja korraldusloa alusel.

Hasartmängude tegevus - ja korraldusloa ning kasiino omanik on Hitz Gaming OÜ, mis lisaks Winnerz kasiinole opereerib Eesti turul ka Wisho kasiino brändiga.

Seega Winnerz kasiinos (kui ka Wisho kasiinos) on Eesti territooriumil mängimine seaduslik ja täielikult maksuvaba.

Kiirkasiino

Winnerz kasiino tüübiks on kiirkasiino, mis tähendab, et kontot ei ole vaja luua. Sarnaselt mistahes iseteeninduskeskkonnale toimub ka Winnerz kasiinos kliendi (mängija) autoriseerimine pangalingi vahendusel.

See on väga mugav ja turvaline viis, sest meeles ei pea pidama kasutajanimesid ega paroole ning esmasel sisselogimisel ei ole vaja täita tüütuid registreerumisvorme.

Kasutajakogemus

Winnerz kasiino on saadaval täielikult eesti keeles ja seega navigeerimine lihtne ka neile, kellel ei ole võõrkeeled kõige tugevam külg.

Ka klienditugi on saadaval eesti keeles, millega saab ühendust ööpäevaringselt nii vestlusakna (live chat) kui ka e-posti teel.

Samuti mängimise kasutajakogemus on meeldiv. Pole vaja laadida alla tarkvara ega rakendusi, vaid mängida saab koheselt läbi veebibrauseri. Lihtsalt autoriseeri end läbi pangalingi ja alusta mängimist.


Mängude valik

Winnerz kasiino mängude valik on väga lai, jagunedes virtuaalseteks ja live kasiino mängudeks.

Kokku on valikus üle 3500 erineva mängu, mistõttu omale meeldiva ja sobiva mängu leidmine ei tohiks olla probleem.

Vaatamata laiale mängude valikule on sobiva mängu leidmine suhteliselt lihtne ja seda tänu erakordselt kasutajasõbralikele filtritele.

Virtuaalsed mängud

Virtuaalsetest mängudest on saadaval slotimängud, videopokkerid, digitaalne rulett, blackjack, Megaways slotimängud ja palju muud.

Mängude tootjatest on esindatud kõik tuntumad, keda ühtekokku on 27 ja seetõttu on ka Winnerz kasiino mängude valik üks Eesti suurimaid.

Live kasiino

Live kasiino mängude valikus on blackjack, rulett, baccarat, craps, pokker, Hold'em, Dragon Tiger, Top Card ja mängushowd nagu näiteks Monopoly, Deal or No Deal, Crazy Time ja paljud teised.

Lisaks live kasiinos on olemas ka nn. lightning mängud, millede hulka kuuluvad lightning kui ka XXXTreme lightning rulett, lightning dice ja lightning baccarat.


Boonused

Winnerz kasiino pakub uutele mängijatele tervitusboonust ja olemasolevatele mängijatele iga teisipäevast müstilist boonust.

Tervitusboonus

Iga uus mängija saab Winnerz kasiinolt tervitusboonuseks 350 tasuta spinni. Lihtsalt tee esimene, vähemalt €20 sissemakse ja saad koheselt 200 tasuta spinni mängus Tombstone.

Kui oled 200 tasuta spinni ära kasutanud, siis tee veel järgmine €20 sissemakse ja saad veel 150 tasuta spinni. Seekord antakse spinnid mängus Wanted Dead or Wild.

Kõik tasuta spinnid tuleb ära kasutada kolme päeva jooksul ja nende tulemusel saadud võitudel on 40-kordne läbimängimise nõue. Läbi mängimiseks on aega 3 päeva.

Teisipäevane boonus

Olemasolevatele klientidele pakub Winnerz kasiino teisipäevast müstilist boonust, mis on igale mängijale personaalne.

Boonuse saamiseks lihtsalt logi teisipäeviti Winnerz kasiino kontole ja mine oma konto BOONUSED menüüsse, kust leiadki pakutava boonuse.

Pakutavateks boonusteks on nii rahalised boonused kui erinevas vääringus tasuta spinnid.


Cashback

Lisaks boonustele on saadaval ka igapäevane personaalne cashback, mis on individuaalne ja sõltub päeva tulemustest.

Selleks lihtsalt mängi Winnerz kasiinos ning kui kõik ebaõnnestub ja päev on kaotavas seisus, siis saad järgmisel päeval tasuta spinne või boonuse.


Sisse - ja väljamaksed

Winnerz kasiinosse saab sissemakseid teha läbi SEB, Swedbank, LHV ja Luminor pangalinkide, mida vahendab Trustly. Minimaalne sissemakse summa on €20 ja mistahes sissemakstud summa laekub kontole koheselt.

Ka väljamaksed on kohesed, jõudes pangakontole kõigest mõne minutiga. Erandiks võivad olla suuremad väljamaksed, mis võivad võtta natuke kauem aega. Minimaalne väljamakse summa on €25 ja igalt väljamakselt võetakse €2 teenustasu.


Konto avamine

Winnerz kasiino konto avamine on lihtne, kuna see tehakse automaatselt läbi pangalingi. Selleks järgi allolevaid juhiseid.

 • 1. SAMM: ava Winnerz kasiino veebileht arvutis või mobiilis
 • 2. SAMM: seejärel Winnerz kasiino veebilehe üleval ääres vajuta nupul Jätka / Jätka mängimist ning avaneb aken
 • 3. SAMM: avanevas aknas klõpsa sobival pangalogol, et minna järgmisele lehele
 • 4. SAMM: järgmisel lehel sisesta oma telefoninumber ja vajuta nupul "Saada ühekordne kood"
 • 5. SAMM: seejärel sisesta SMS-iga saadud kood
 • 6. SAMM: pärast koodi sisestamist saad samal lehel logida oma kodupanka ja kinnitada konto
 • 7. SAMM: kinnita konto

Peale seda on Winnerz kasiino konto loodud ja edaspidi saad jätkata mängimist lihtsalt logides kontole läbi pangalingi. Teistkordselt konto kinnitamist ei ole vaja teha.


Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Mis riigi kasiino on Winnerz kasiino?
Winnerz kasiino on Eesti päritolu kiirkasiino. Veel enam, Winnerz kasiino kasutab Põhjamaades opereerimiseks Eesti hasartmängu korraldus - ja tegevusluba (litsentsi).

Miks küsitakse logimisel / konto loomisel pangakontot?
Kuna Winnerz kasiino on kiirkasiino, siis konto loomine kui ka kontole logimine toimub läbi pangalingi. See on turvalisem ja kiirem viis, sest ei ole vaja kasutajanimesid ega paroole ning täita registreerumisvorme.

Miks küsitakse väljamaksel €2 teenustasu?
Kõikidel väljamaksetel on fikseeritud €2 teenustasu. Seda teenustasu nõuab ja säilitab maksesüsteemi pakkuja ning Winnerz kasiino seda mõjutada ei saa.

Mida pakub Winnerz kasiino uutele mängijatele?
Winnerz kasiino pakub uutele mängijatele 350 tasuta spinni. Olemasolevatele mängijatele iga teisipäevast boonust ja cashbacki.

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA