OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

Slots.io online kasiino ülevaade, boonus ja korduma kippuvad küsimused

Slots.io kasiino boonus
50 - 300 tasuta spinni

Slots.io on Eestis litsentseeritud kodumaine kiirmaksetega online kasiino, mis pakub laias valikus kasiinomänge, boonuseid ja regulaarseid kampaaniaid.

Kuna Slots.io online kasiino omab Eesti Maksu – ja Tolliameti poolt väljastatud ametlikku kaughasartmängu litsentsi, mis väljastatakse ainult põhjaliku taustakontrolli läbinud kasiinodele, siis mängimine Slots.io online kasiinos on turvaline, seaduslik ja maksuvaba.

Slots.io online kasiinos puudub tülikas registreerimisprotsess, dokumentide esitamise vajadus ning sisse – ja väljamakse liiguvad mõne minutiga, mis muudab mängimise kiireks ja lõbusaks.

Slots.io kasiino boonus
50 kuni 300 tasuta spinni

Slots.io pakub tervitusboonuseks 50 kuni 300 tasuta spinni.

Kuidas saada Slots.io boonus?

Slots.io boonuse saamiseks tuleb läbida viis lihtsat sammu:

 • 1. samm: avada Slots.io veebileht
 • 2. samm: vajutada paremal-üleval nurgas nupule «Registreeri»
 • 3. samm: valida sobilik boonus
 • 4. samm: vajutada nupule tee sissemakse ja logi sisse
 • 5. samm: valida pank, klõpsates logole ja järgida edasiseid juhiseid

Seejärel panustada €20, €50 või €100 eest. €20 panuseid annab 50 tasuta keerutust, €50 panuseid 150 keerutust ja €100 panuseid annab 300 tasuta keerutust.

Slots.io üldinfo

Slots.io kodumaine kasiino

Slots.io on kodumaine kiirkasiino. Kogu kasiino arendustöö käib Tallinnas ning muidugi omatakse ka Eestis maksu – ja tolliameti poolt väljastatud ametlikku litsentsi. Seega tegu on ausa ja kodumaise online kasiinoga, kus mängimine on turvaline ning lisaks kiirkasiinole kohaselt registreerumine ja sisse – ning väljamaksed välkkiired.

Slots.io kiirkasiino

Kui konto puudub, siis esmasel registreerumisel ei ole vaja täita keerulisi ja aeganõudvaid registreerumisvorme või hiljem saata dokumente. Lihtsalt minna Slots.io kasiino veebilehele, klõpsata registreerumise nupul ning autentida end pangalingiga. Pärast seda luuakse automaatselt konto ja rohkemat midagi teha ei ole vaja.

Slots.io välkkiire arveldamine

Sissemakse on kohesed ning väljamaksed jõuavad kontole samuti mõne minutiga. Alusta mängimist millal tahad, tee sissemakse või väljamakse millal tahad. Ei mingeid keerulisi registreerimisvorme, dokumentide nõudmist, raha kinnihoidmist – kõik on kohene ja kiire.

KKK

MIS ON SLOTS.IO KASIINO?
  Slots.io on kodumaine Eestis litsentseeritud online kiirkasiino. Kiirkasiino tähendab seda, et registreerumist ei ole vaja, vaid konto luuakse koheselt pangalingiga autentides ning sisse – ja väljamaksed kohesed.
KAS SLOTS.IO KASIINOS MÄNGIMINE ON TURVALINE?
  Slots.io kasiinole on väljastatud Eesti Maksu – ja Tolliameti poolt ametlik kaughasartmängulitsent ehk kasiino tausta on põhjalikult uuritud. Seega mängimine on väga turvaline.
KAS SLOTS.IO KASIINOSSE PEAB KONTO AVAMA?
  Ei pea, sest Slots.io on kiirkasiino. See tähendab, et konto loomiseks autentida ennast Slots.io lehel läbi pangalingi, mille järel luuakse konto automaatselt. Puudub tülikas registreerumisprotsess, keerulised registreerumisvormid ja hilisemad dokumendi nõuded.
KUIDAS AVADA SLOTS.IO KONTO ?
  Slots.io konto avamiseks:

  • 1. samm: avada Slots.io veebileht
  • 2. samm: vajutada paremal-üleval nurgas nupule «Registreeri»
  • 3. samm: valida sobilik sissemakse summa (min. €20)
  • 4. samm: vajutada nupule tee sissemakse ja logi sisse
  • 5. samm: valida pank, klõpsates logole ja järgida edasiseid juhiseid
MIS PANKADE VAHENDUSEL SAAB SLOTS.IO KONTOT AVADA?
  Slots.io konto avamiseks peab omama Swedbank, SEB või LHV pangakontot. Kõik vahendus käbi läbi usaldusväärse Trustly teenuse.
KUI KIIRED ON SLOTS.IO KASIINO SISSE - JA VÄLJAMAKSED?
  Kuna Slots.io on kiirkasiino, siis sissemaksed on kohesed ja väljamaksed võtavad kuni 5 minutit.
KAS SLOTS.IO KASIINO PAKUB BOONUST?
  Slots.io pakub 50 tasuta spinni ja 100% kuni €200 boonust. Lisaks kümne päeva jooksul kokku 100 tasuta spinni lisaks. Tutvu kindlasti tingimustega.
KAS SLOTS.IO PAKUB KLIENDITEENINDUST?
  Slots.io pakub ööpäevaringset klienditeenindust, seda nii live chat kui ka e-maili vahendusel. Live chat’i jaoks avada Slots.io veebileht ja logida kontole/avada konto ning minna abikeskusesse. E-maili teel saata lihtsalt kiri Slots.io klienditeenindusele aadressil: support@slots.io. Samuti võite kirjutada alati ka meile support@onlinekasiino.org ning kui saame, aitame ise või kui ei saa, siis edastame küsimuse Slots.io klienditeenindusele.

Tutvu Slots.io veebilehega »

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA