OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

Winnerz kasiino tasuta spinnid - registreeru ja saa 350 keerutust

Winnerz kasiino tasuta spinnid laekuvad koheselt, jagunedes kahe sissemakse vahel - esimesel sissemaksel 200 ja teisel 150 tasuta keerutust.


Winnerz kasiino tasuta spinnid

Winnerz kasiino 350 tasuta keerutuse saamiseks ava Winnerz kasiino ja tee vähemalt €20 sissemakse. Koheselt laekub kontole 200 tasuta spinni mängus Legacy of Dead. Iga spinni väärtus €0.10.

Kui esimesed 200 Winnerz kasiino tasuta keerutust on ära kasutatud, siis saad teha teise sissemakse, mis annab 150 tasuta spinni lisaks. Teise sissemakse tasuta keerutused makstakse välja slotimängus Pandora’s Box of Evil. Iga spinni väärtus €0.20.

Saadud võitudel on 30-kordne läbimängimise nõue.

Kui avada Winnerz kasiino ja teha esimene €20 sissemakse, antakse koheselt 200 tasuta spinni slotimängus Legacy of Dead. Teisel sissemaksel aga 100 keerutust mängus Pandora's Box of Evil.

Kui avada Winnerz kasiino ja teha esimene €20 sissemakse, antakse koheselt 200 tasuta spinni slotimängus Legacy of Dead. Teisel sissemaksel aga 100 keerutust mängus Pandora’s Box of Evil.

Mitu tasuta spinni Winnerz kasiinos antakse?
Esimesel €20 sissemaksel 200 tasuta spinni mängus Legacy of Dead ja teisel €20 sissemaksel mängus Pandora’s Box of Evil.
Mis on Winnerz tasuta keerutuste nõuded?
Mõlema sissemakse suurus vähemalt €20. Tasuta spinnidest saadud võitudel 30-kordne läbimängimise nõue. Esimesel sissemaksel spinni väärtus €0.10, teisel €0.20.
Kas sissemaksel peab tasuta spinnid võtma?
Ei pea. Lihtsalt ära ava slotimänge, kus said tasuta spinnid. Kui aga avasid ja võitsid boonusraha, saad võidetu boonusraha igal ajal tühistada.

Üle 3000 tasuta spinni

Kui soovid veel tasuta spinne, siis vaata kõiki tasuta spinne Eesti kasiinodes. Kokku on valikus üle 3000 tasuta keerutuse.
Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA