OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

TonyBeti tasuta spinnid - mängi ja teeni 1000 keerutust

TonyBeti tasuta spinnid koosnevad kahest osast - 50 tasuta spinni koheselt sissemaksel ja lisaks 1000 spinni mängimise eest.


TonyBeti tasuta keerutused

TonyBeti tasuta keerutuste saamiseks avada TonyBet ja valida peamenüüst 'Kampaaniad > Anname sulle kuni 1000 tasuta spinni' ning liituda.

Seejärel teha €25 sissemakse, mis lisab koheselt kontole 50 tasuta spinni, mida saab kasutada mängudes Gates of Olympus, Sugar Rush ja Sweet Bonanza.

See ei ole veel kõik. Kui jätkad TonyBetis ülaltoodud slottidel mängimist, saad veel tasuta keerutusi käibe eest, mis on välja toodud kampaanialehel. Kokku on võimalik saada kuni 1000 tasuta keerutust.

Iga tasuta keerutuse väärtus on €0.20 ja tasuta keerutustest saadud võitudel on 20-kordne läbimängimise nõue.

TonyBet kasiinos saab 25-eurosel esimesel sissemaksel 50 tasuta spinni, mida saab kasutada oma äranägemise järgi, kas mängus Gates of Olympus, Sugar Rush (fotol) või Sweet Bonanza. Ülejäänud 1000 tasuta spinni saab käibe eest. Nii tasuta 50 spinni kui ka 1000 spinni saamiseks ava TonyBeti kasiino ja vali peamenüüst 'Kampaaniad > Anname sulle kuni 1000 tasuta spinni', kus leiab täpsed vajalikud käibenumbrid.

TonyBet kasiinos saab 25-eurosel esimesel sissemaksel 50 tasuta spinni, mida saab kasutada oma äranägemise järgi, kas mängus Gates of Olympus, Sugar Rush (fotol) või Sweet Bonanza.

Ülejäänud 1000 tasuta spinni saab käibe eest. Nii tasuta 50 spinni kui ka 1000 spinni saamiseks ava TonyBeti kasiino ja vali peamenüüst 'Kampaaniad > Anname sulle kuni 1000 tasuta spinni', kus leiab täpsed vajalikud käibenumbrid.

Kui palju saab TonyBetis tasuta spinne?
TonyBetis saab esimesel, vähemalt €25 sissemaksel koheselt 50 tasuta spinni. Lisaks saab kuni 1000 tasuta keerutust käibe eest.
Millised on TonyBeti tasuta spinnide nõuded?
Kõik liitumisel saadud spinnide väärtus on €0.20 ja neil on 20-kordne läbimängimise nõue. 1000 tasuta keerutuse käibenõuded leiab kampaanialehelt.

Üle 3000 tasuta spinni

Kui soovid veel tasuta spinne, siis vaata kõiki tasuta spinne Eesti kasiinodes. Kokku on valikus üle 3000 tasuta keerutuse.
Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA