OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

GrandX tasuta spinnid

GrandX tasuta spinnid on saadaval kõikidele uutele liitujatele. Lihtsalt ava GrandX konto, tee €10 sissemakse ning saad 100 tasuta spinni.

Võta 100 tasuta spinni


GrandX 100 tasuta keerutust

100 tasuta GrandX spinni saamiseks ava GrandX kasiino ja registreeru kasutajaks. Seejärel tee sissemakse lehel vastavasse boonuskasti linnuke ning vähemalt €10 sissemakse.

Koheselt laekub kontole 100 tasuta spinni. Lisaks saad ka 100% sissemakseboonust ehk näiteks €10 sissemaksel lisatakse kontole veel €10 boonusraha juurde ja kontol on mängimiseks €20. Loe rohkem GrandX sissemakse boonuse kohta.

GrandX tasuta spinne saad kasutada mängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon's Gift. Tasuta spinnidel on 40-kordne ja boonusel 30-kordne läbimängimise nõue.

Avades GrandX konto ja tehes esimese €10 sissemakse, saab koheselt 100 tasuta spinni, mida saab kasutada mängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon's Gift.

Avades GrandX konto ja tehes esimese €10 sissemakse, saab koheselt 100 tasuta spinni, mida saab kasutada mängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon's Gift.

150 tasuta spinni lisaks

See ei ole veel kõik. Teise, kolmanda ja neljanda sissemakse eest antakse veel kokku 150 tasuta spinni (iga sissemakse eest 50 tasuta spinni) ning lisaks kuni €700 boonusraha.

Täpsema info boonuse ja teiste 150 spinni saamiseks KLÕPSA SIIN ning avaneval lehel vali Boonused > Tervituspakett. Tervituspaketi lehel on kõik boonused täielikult lahti selgitatud. Samalt lehelt saab koheselt valida ka omale boonuse.

Mitu tasuta GrandX spinni antakse?
Kokku on võimalik saada 250 tasuta spinni. Esimesel sissemaksel 100. Teisel, kolmandal ja neljandal sissemaksel 50 spinni sissemakse kohta.
Kes saavad tasuta GrandX spinne?
Tasuta spinne saavad kõik uued GrandX liitujad, kes teevad esimese, vähemalt €10 sissemakse.
Millised on GrandX tasuta keerutuste nõuded?
GrandX tasuta keerutusstel on 40-kordne läbimängimise nõue.

Kui soovid veel tasuta spinne, siis vaata kõiki tasuta spinne Eesti kasiinodes. Kokku on valikus üle 3000 tasuta keerutuse.
Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA