GrandX Tasuta Spinnid

POLE VAJA SISSEMAKSET | VÕIDUD PÄRISRAHAS


GrandX tasuta spinnid on saadaval kõikidele uutele liitujatele. Lihtsalt liitu GrandX kasiinoga ja tee vähemalt €10 sissemakse ning saad koheselt 100 tasuta spinni.

KUIDAS SAADA 100 KOHEST GRANDX TASUTA SPINNI?

100 tasuta spinni saamiseks KLÕPSA SIIN ja ava GrandX ning registreeru kasutajaks. Seejärel tee sissemakse lehel vastavasse boonuskasti linnuke ning vähemalt €10 sissemakse.

Koheselt laekub kontole 100 tasuta spinni. Lisaks saad ka 100% sissemakseboonust ehk näiteks €10 sissemaksel lisatakse kontole veel €10 boonusraha juurde ja kontol on mängimiseks €20.

GrandX tasuta spinne saad kasutada mängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon’s Gift. Tasuta spinnidel on 40-kordne ja boonusel 30-kordne läbimängimise nõue.

GrandX sissemaksete lehekülg. 100 tasuta GrandX spinni saamiseks käitu järgnevalt: ava GrandX ja registreeru kasutajaks. Seejärel mine sissemakse lehele ja tee vastavasse boonuskasti linnuke, mis asuvad ekraanitõmmisel «Vali boonus» Ekraanitõmmisel on boonused küll peidetud, sest boonused võivad kasutajate tõttu erineda, aga uutel kasutajatel saab linnukese teha esimese sissemakse boonuse juurde, mis annab 100 tasuta GrandX spinni. Tee linnuke boonuskasti ette ning seejärel vähemalt €10 sissemakse. Koheselt laekub kontole 100 tasuta spinni, mida saab kasutada slotimängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon’s Gift.

GrandX sissemaksete lehekülg. 100 tasuta GrandX spinni saamiseks käitu järgnevalt: ava GrandX ja registreeru kasutajaks. Seejärel mine sissemakse lehele ja tee vastavasse boonuskasti linnuke, mis asuvad ekraanitõmmisel «Vali boonus».

Ekraanitõmmisel on boonused küll teised, sest boonused võivad kasutajate tõttu erineda, aga uutel kasutajatel saab linnukese teha esimese sissemakse boonuse juurde, mis annab 100 tasuta GrandX spinni.

Tee linnuke boonuskasti ette ning seejärel vähemalt €10 sissemakse. Koheselt laekub kontole 100 tasuta spinni, mida saab kasutada slotimängudes Allways Fruits, Enchanted Cleopatra või Dragon’s Gift.

VEEL 150 GRANDX TASUTA SPINNI

See ei ole veel kõik. Teise, kolmanda ja neljanda sissemakse eest antakse veel kokku 150 tasuta spinni (iga sissemakse eest 50 tasuta spinni) ning lisaks kuni €700 boonusraha.

Täpsema info boonuse ja teiste 150 spinni saamiseks KLÕPSA SIIN ning avaneval lehel vali Boonused > Tervituspakett. Tervituspaketi lehel on kõik boonused täielikult lahti selgitatud. Samalt lehelt saab koheselt valida ka omale boonuse.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mitu tasuta GrandX spinni antakse?

    • Kokku on võimalik saada 250 tasuta spinni. Esimesel sissemaksel 100. Teisel, kolmandal ja neljandal sissemaksel 50 spinni sissemakse kohta.

Kes saavad tasuta spinne?
Tasuta spinne saavad kõik uued GrandX liitujad, kes teevad esimese, vähemalt €10 sissemakse.

Mis on läbimängimistingimused?
GrandX tasuta spinnidel on 40-kordne läbimängimise nõue.

Mis mängudes tasuta spinne antakse?
GrandX tasuta spinnid on saadaval erinevates mängudes ja see sõltub, mitmendat deposiiti teed. Esimesel sissemaksel näiteks slotimängudes Allways Fruits, Enchanted Cleapantra või Dragon’s Gift, teisel Wild Dragon, Party Time või Allways Win jne. Täpsed mängud leiab GrandX sissemakse lehelt.

Kuidas ma tean, kas mulle antakse tasuta spinne?
Selleks ava Grandx. Logi kontole/registreeru kasutajaks ja mine sissemakse lehele, kus on boonuspakkumised. Sissemakse lehel näed, kas saad GrandX tasuta spinne.

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA