OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

Wisho kasiino tasuta spinnid - registreeru ja saa 350 keerutust

Wisho kasiino tasuta spinnid laekuvad koheselt, jagunedes kahe sissemakse vahel - esimesel sissemaksel 200 ja teisel 150 tasuta keerutust.


Wisho kasiino tasuta spinnid

Wisho kasiino 350 tasuta keerutuse saamiseks ava Wisho kasiino ja tee vähemalt €20 sissemakse. Koheselt laekub kontole 200 tasuta spinni mängus Wixx.

Kui esimesed 200 Wisho kasiino tasuta keerutust on ära kasutatud, siis saad teha teise sissemakse, mis annab 150 tasuta spinni lisaks. Teise sissemakse tasuta keerutused makstakse välja slotimängus Warrior Ways.

Kõikide saadud iga tasuta spinni väärtus on €0.10 ja saadud võitudel 30-kordne läbimängimise nõue.

Kui avada Wisho kasiino ja teha esimene €20 sissemakse, antakse koheselt 200 tasuta spinni slotimängus Wixx. Teisel sissemaksel aga 100 keerutust mängus Warrior Ways.

Kui avada Wisho kasiino ja teha esimene €20 sissemakse, antakse koheselt 200 tasuta spinni slotimängus Wixx. Teisel sissemaksel aga 100 keerutust mängus Warrior Ways.

Mitu tasuta spinni Wisho kasiinos antakse?
Esimesel €20 sissemaksel 200 tasuta spinni mängus Wixx ja teisel €20 sissemaksel mängus Warrior Ways.
Mis on Wisho tasuta keerutuste nõuded?
Mõlema sissemakse suurus vähemalt €20. Tasuta spinnidest saadud võitudel 30-kordne läbimängimise nõue. Iga keerutust väärt €0.10.
Kas sissemaksel peab tasuta spinnid võtma?
Ei pea. Lihtsalt ära ava slotimänge, kus said tasuta spinnid. Kui aga avasid ja võitsid boonusraha, saad võidetu boonusraha igal ajal tühistada.

Üle 3000 tasuta spinni

Kui soovid veel tasuta spinne, siis vaata kõiki tasuta spinne Eesti kasiinodes. Kokku on valikus üle 3000 tasuta keerutuse.
Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA