OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. Mis on riskivaba spinnid, riskivaba keerutused ja WinSpinnid?
24. märts 2021

Mis on riskivaba spinnid, riskivaba keerutused ja WinSpinnid?


Riskivaba spinnid või riskivaba keerutused (Optibet kasutab mõistet WinSpin) on omaduselt tasuta keerutused, aga erinevalt tasuta keerutusest tuleb riskivaba spinni tegemiseks kasutada oma raha, mille maksab kinni kasiino.

Riskivaba spinnide näide

Näiteks OlyBet'is toimub igal kolmapäeval kampaania, kus antakse 10 riskisvaba spinni neile, kes tegid viimase 14 päeva jooksul sissemakse või 5 tasuta riskivaba spinni neile, kes teevad kolmapäeval sissemakse.

Riskivaba spinnid antakse mängus Book of Ra Classic ja iga spinni väärtus on 20 senti. See tähendab, et mängija peab mängima oma raha eest mängu Book of Ra ja seda kas 10 x €0.20 spinni või 5 x €0.20, olenevalt kas kvalifitseeruti kümnele või viiele spinnile.

Kui mängija on teinud oma raha eest ära spinnid, siis kõik võidud jäävad mängijale. Lisaks maksab OlyBet kinni tehtud spinnid ehk kas 10 x €0.20 või 5 x €0.20.

Lihtsustatult öeldes riskivabad keerutused on keerutused, mis tuleb teha alguses enda raha eest, kõik võidud jäävad mängijale, aga tehtud spinnid maksab kasiino kinni.

OlyBet annab igal kolmapäeval 10 riskivaba keerutust kõikidele mängijatele, kes on teinud viimase 14 päeva jooksul sissemakse. Riskivaba spinnide saamiseks lihtsalt logi kolmapäeval peale 14:00 konto, aktiiveri pakkumine ja võta riskivaba spinnid. Kui sissemakset ei ole tehtud, siis sarnaselt ülaltoodud aktiveeri pakkumine ja tee vähemalt 10-eurone sissemakse ning saad ikkagi 5 riskivaba spinni ja juba järgmisel korral ka 10 riskivaba spinni. Tutvu OlyBet'i kolmapäevase kampaaniaga.

OlyBet annab igal kolmapäeval 10 riskivaba keerutust kõikidele mängijatele, kes on teinud viimase 14 päeva jooksul sissemakse. Riskivaba spinnide saamiseks lihtsalt ava OlyBet, logi kontole/ava konto ja aktiiveri pakkumine.

Kui sissemakset ei ole tehtud, siis sarnaselt ülaltoodud aktiveeri pakkumine ja tee vähemalt 10-eurone sissemakse ning saad ikkagi 5 riskivaba spinni ja juba järgmisel korral ka 10 riskivaba spinni. Tutvu OlyBet'i kolmapäevase kampaaniaga.

Riskivaba spinnide analoogid

Riskivaba spinnid on OlyBet'is. Samuti võidakse kasutada mõistet riskivaba keerutus. Optibet kasutab mõistet WinSpin.

Spordiennustuse analoog riskivabadele spinnidele on riskivabad panused.

Sarnaselt spinnidele teeb mängija panuse enda raha eest ja võidud jäävad mängijale. Erinevalt riskivabadest spinnidest, kus makstakse kinni kõik tehtud spinnid, võidakse riskivabal panusel maksta kinni ainult kaotav panus.

Riskivaba spinnid vs WinSpin

Põhimõttel ei ole neil mingit vahet. Mõlema korral mängija kasutab oma raha, võidud jäävad mängijale ja spinni tegemiseks tehtud panus tagastatakse.

OlyBeti riskivaba spinnid

Erinevuseks on reeglid, mis võivad kampaania käigus erineda, aga artikli kirjutamise hetkel kasutab OlyBet põhimõtet, et riskivaba panuste kogusumma tagastatakse pärast kõikide spinnide tegemist.

Näiteks, kolmapäevase kampaania näite põhjal tuleb teha ära kõik 10 või 5 tasuta keerutust ja siis tagastatakse €0.20 x 10 või €0.20 x 5.

Optibeti WinSpinnid

Optibeti WinSpin'ide puhul aga on siiani kasutatud põhimõtet, et pärast iga panuse tegemist, tagastatakse automaatselt panus.

Näiteks kui Optibeti kampaania raames saab 10 WinSpini ja iga WinSpini väärtus on €0.20, siis pärast €0.20 keerutuse tegemist tagastatakse automaatselt €0.20.

Optibeti WinSpinnide näide. Lihtsalt ava Optibet, logi kontole/ava kasutaja ning aktiveeri «Minu boonus» all pakkumine «10 WinSpinni ja 15% Cashbacki.» Pärast 20-eurost sissemakset lisatakse kontole 10 x €0.20 WinSpinni mängus Diamond Link. Antud mängus peale igast 20-sendist panust tagastatakse koheselt panus. Lisaks võidud jäävad mängijale ja nii 10 spinni ehk WinSpinni järjest. Tutvu kampaaniaga.

Optibeti WinSpinnide näide. Lihtsalt ava Optibet, logi kontole/ava kasutaja ning aktiveeri «Minu boonus» all pakkumine «10 WinSpinni ja 15% Cashbacki.»

Pärast 20-eurost sissemakset lisatakse kontole 10 x €0.20 WinSpinni mängus Diamond Link. Antud mängus peale igast 20-sendist panust tagastatakse koheselt panus. Lisaks võidud jäävad mängijale ja nii 10 spinni ehk WinSpinni järjest.

Riskivaba spinnid vs tasuta spinnid

Erinevus ongi selles, et tasuta spinnide puhul ei pea mängija kasutama enda raha, vaid spinni tegemiseks kasutatakse kasiinoraha. Riskivaba spinnide puhul kasutatakse enda raha, mille kasiino hiljem tagastab.

Miks kasutatakse riskivaba spinne?

Ülaltoodust tulebki välja, miks kasiinod on hakanud kasutama riskivaba spinne või Optibet'i näitel WinSpine. Põhimõte jääb ju tasuta spinnidega võrreldes samaks - mängija ei pea riskima otseselt millegagi.

Aga mängija peab reaalselt tegema sissemakse. Sel juhul on kasiinol suurem tõenäosus, et mängija võib kasutada oma raha teistes kampaaniates osalemiseks, mängimiseks või niisama portaaliga tutvumiseks.

Seega otseselt mängija riskima ei pea, aga kaudselt tema sissemakse võib tähendada kasiinole potentsiaalset lisatulu, uut klienti või lihtsalt reklaami.

Riskivaba spinnide kokkuvõte

Kokkuvõttes riskivaba spinnid (või riskivaba keerutused või Optibeti WinSpinnid) on olemuselt tasuta spinnid, aga nende kasutamiseks tuleb kasutada oma raha, mille kasiino, kas pärast spinni või kõikide spinnide tegemist korvab.

Mõeldud on kampaaniaspinnideks, mis nõuavad alati sissemakset, et nii saada suurem tõenäosus, et mängija jätkab mängimist, kampaaniates osalemisega või tutvub mängude valiku, portaali vms.-iga.


Vaata ka:

Optibet kasiino boonus 2024. aastal: €500 kasiino boonust
TÄHELEPANU: OlyBeti kasiino boonus on hetke parim boonus Eestis, sest saab €25 riskivabalt ja €10 niisama. Selleks tutvu OlyBeti kasiino boonusega.
Snow

OlyBeti kasiino
Eesti suurim netikasiino


Viimati lisatud kasiino pakkumised

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot


Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the NorthViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
 • Poltava
  Poltava
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA