OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa.

Chanz Tasuta Spinnid

Chanz kasiino annab kõikidele uutele liitujatele esimesel, vähemalt 10-eurosel sissemaksel tervelt 50 tasuta spinni mängus 7 Monkeys ning samuti kuni €100 Chanz boonust.


50 tasuta spinnid

50 tasuta Chanz kasiino spinni saamiseks avada Chanz kasiino ja registreeruda kasutajaks. Seejärel teha vähemalt €10 sissemakse.

Nii lihtne see ongi. Nüüd ava mäng 7 Monkeys, kus ootamas Chanz tasuta spinnid, tervelt 50 tükki. Lihtsalt €10 sissemakse eest koheselt 50 tasuta spinni.

Veel 250 tasuta Chanz spinni

Lisaks esimesele sissemaksele, on võimalik teise, kolmanda ja neljanda sissemaksega teenida veel 250 tasuta Chanz spinni ehk kokku nelja sissemaksega tervel 300 tasuta spinni.

Chanz kasiino tasuta spinnide saamiseks avada Chanz, registreeruda kasutajaks ja teha vähemalt €10. Koheselt 50 tasuta spinni mängus 7 Monkeys.

Chanz kasiino tasuta spinnide saamiseks avada Chanz, registreeruda kasutajaks ja teha vähemalt €10. Koheselt 50 tasuta spinni mängus 7 Monkeys.

Mitu tasuta spinni Chanz kasiinos antakse?
Chanz tasuta spinnid jagunevad nelja ossa. Esimesel kuni kolmandal sissemaksel 50 tasuta spinni ja neljandal sissemaksel 150 tasuta spinni.
Mis on Chanz tasuta keerutuste tingimused?
Esimese kuni kolmanda sissemaksel min sissemakse €10, neljandal €20. Kõikidel tasuta spinnidel on 35-kordne läbimängimisnõue.
Mis mängudes Chanz tasuta spinnid antakse?
Esimesel sissemaksel mängus 7 Monekys, teisel Esqueleto Explosivo, kolmanda the Rift ja neljandal slotimängus Starburst.

Üle 3000 tasuta spinni

Kui soovid veel tasuta spinne, siis vaata kõiki tasuta spinne Eesti kasiinodes. Kokku on valikus üle 3000 tasuta keerutuse.
Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA