OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. Slotimängude väljamaksete protsent ehk slotimängude võidutõenäosed
20. sept. 2021

Slotimängude väljamaksete protsent ehk slotimängude võidutõenäosed


Paljude kasiinode slotivalik on sama, aga siiski ei ole nende samade slotimängude väljamaksete protsent (RTP) sama. Seda põhjusel, et kasiinod saavad valida mängude tootjatelt omale soovitud väljamaksete protsendiga slotiversiooni.

Sama slotimängu väljamaksete protsent võib erinevates kasiinodes varieeruda kuni viis protsenti. See ei tähenda, et kasiinod saavad ise väljamaksete protsenti kontrollida või muuta, vaid kasiino saab mängude tootjalt valida omale sobiliku slotiversiooni.

Mis on RTP ehk slotimängu väljamaksete protsent?

Me oleme kirjutanud juba kasiino väljamaksete protsendist. Kasiino väljamaksete protsent on üldine ehk kõikide kasiinomängude kogu väljamaksete protsent.

Slotimängude väljamaksete protsent on ühe kindla slotimängu väljamakse protsent. Ja kõikide slotimängude, kasiinomängude, videopokkerite jne. väljamaksete protsent moodustab kasiino väljamaksete protsendi.

Kuidas sloti väljamaksete protsent (RTP) töötab?

Kasiinod saavad omale valida sobiliku slotimängu versiooni. Võtame näiteks mängu Starburst. Mängu reeglid, graafika jms. on igas kasiinos täpselt sama, aga väljamaksete protsent võib erineda kuni viis protsenti.

See tähendab, et kasiino, kes on omale valinud suurema väljamakse protsendiga slotimängu (antud näites Starburst), seal slotimängus tuleb võite tihedamini kui kasiinos, kellel on sama mäng aga madalama väljamaksete protsendiga versioon.

NÄIDE: Võtame mänguautomaadi, kus väljamaksete protsent on ühel juhul 90%, teisel juhul 95% ja kolmandal juhul 97.34% ning mängija teeb sissemakse €100 ning tunnis panuseid €200 eest.  Esimesel juhul on mängija pärast ühte tundi miinuses €20 ja teisel juhul €10 ning kolmandal juhul €5.32. Esimesel juhul saab mängija mängida mängu 5 tundi enne kui sissemakstud raha saab otsa, teisel juhul kaks korda kauem ehk 10 tundi ja kolmandal juhul ca. 18.8 tundi.  Antud arvutus on näitlik, näitamaks, kuidas väljamaksete protsent mõjutab raha kaotamise kiirust. Isegi 95% ja 97.34% vahel (nagu on viimasel Big Bad Wolf slotimäng) on vahe suur.  Väljamaksete protsent on alati all 100% ehk hasartmängude ega ei saa raha teenida, aga kõrgem väljamaksete protsent pakub mängijale rohkem meelelahutust.

NÄIDE: Võtame mänguautomaadi, kus väljamaksete protsent on ühel juhul 90%, teisel juhul 95% ja kolmandal juhul 97.34% ning mängija teeb sissemakse €100 ning tunnis panuseid €200 eest.

Esimesel juhul on mängija pärast ühte tundi miinuses €20 ja teisel juhul €10 ning kolmandal juhul €5.32. Esimesel juhul saab mängija mängida mängu 5 tundi enne kui sissemakstud raha saab otsa, teisel juhul kaks korda kauem ehk 10 tundi ja kolmandal juhul ca. 18.8 tundi.

Antud arvutus on näitlik, näitamaks, kuidas väljamaksete protsent mõjutab raha kaotamise kiirust. Isegi 95% ja 97.34% vahel (nagu on viimasel Big Bad Wolf slotimäng) on vahe suur.

Väljamaksete protsent on alati all 100% ehk hasartmängude ega ei saa raha teenida, aga kõrgem väljamaksete protsent pakub mängijale rohkem meelelahutust.

Mängija jaoks on kõrgem RTP parem, sest sama raha eest saab rohkem mängida/meelelahutust ja pea meeles, et väljamaksete protsent on alati alla 100% ehk teisisõnu kasiinos pikas perspektiivis võita ei saa. Hasartmäng ei ole raha teenimise viis, vaid meelelahutus!

Kas ka Eesti kasiinod kasutavad erinevaid väljamaksete protsente?

Hetkel meie teada ei ole ühtegi Eesti kasiinot, mis on valinud slotimängu, mille väljamaksete protsent on madalam kui mängude tootja pakutav vaikimisi protsent.

Küll aga on Eestis kasiinosid, mis pakuvad sama mängu, aga väljamaksete protsent on kõrgem kui teistes kasiinodes.

Näiteks Unibet'i superkasiinos mäng Gun's on Roses pakub väljamaksete protsendiks 98.02%, kui teistes Eesti kasiinodes on sama mängu väljamaksete protsent 96.08%.

Mis on Unibet'i superkasiino?

Unibet'i superkasiino on Unibeti kasiino slotimängude sektsioon, kus slotimängude väljamaksete protsent on 98% või suurem.

Valikus on tuntud mängud nagu Reel Rush, Aloha, Gun N'Roses, Steamtower jne. Tutvumiseks KLÕPSA SIIN, vali menüüst KASIINO ning mine sektsiooni Unibeti Superkasiino.

NETENT slotimäng Gun N'Roses, mille vaikimisi väljamaksete protsent on 96.68%, aga iga kasiino saab valida omale ka versiooni, kus väljamaksete protsendi vahemik on vahemikus 90.1% - 99.1%.  Ekraanitõmmisel on vasakul Unibet, kus nende superkasiinos olev Guns N'Roses slotimäng ei maksa mitte 96.68%, vaid hoopis 98.02%.  Unibeti superkasiinoga tutvumiseks: KLÕPSA SIIN ja ava menüüst kasiino ning keri natuke allapoole kuni leiad sektsiooni: Superkasiino - 98% tagasimakse.

NETENT slotimäng Gun N'Roses, mille vaikimisi väljamaksete protsent on 96.68%, aga iga kasiino saab valida omale ka versiooni, kus väljamaksete protsendi vahemik on vahemikus 90.1% - 99.1%.

Ekraanitõmmisel on vasakul Unibet, kus nende superkasiinos olev Guns N'Roses slotimäng ei maksa mitte 96.68%, vaid hoopis 98.02%. Paremal Eesti üks teine kasiino, kus väljamaksete protsent on vaikimsi ehk 96.68%.

Unibeti superkasiinoga tutvumiseks: KLÕPSA SIIN ja ava menüüst kasiino ning keri natuke allapoole kuni leiad sektsiooni: Superkasiino - 98% tagasimakse.

Kui suur on teiste Eesti kasiino slotimängude väljamaksete protsent?

Üldiselt on Eesti kasiinodes slotimängudel vaikimisi mängude tootjate poolt antud väljamaksete protsendid. Erandiks on Unibeti superkasiino ning teise erandida toome välja Optibeti.

Optibet kasiino kirjutab oma lehel, et nemad tavaliselt valivad slotimängude väljamaksete protsendiks 96% või kõrgema. Teiste Eestis lubatud online kasiinode puhul puuduvad meil sarnased teated ja väited.

Kuidas kontrollida slotimängude RTP?

Nii Optibet'is kui ka paljudes teistes kasiinodes saab mistahes slotimängu RTP-d saab kontrollida kui vajutada slotimängus olevat info nupul või küsimärgi ikoonil. Eelistage alati kõrgeima RTP-ga ehk väljamaksetega slotimänge.

Headeks peame slotimänge, mille väljamaksete protsent on 96 või kõrgem. Alla selle peaks slotimängudel olema mingisugune põhjus, miks makstakse vähem. Näiteks Mega Moolahil peaks olema väljamaksete protsent kõigest 88.10%.

Samas antud mängus on neli erinevat jackpot'i, millest suurim on mitme miljoni euro suurune.

Optibet kasiino boonus 2024. aastal: €500 kasiino boonust
€500 Optibeti kasiinosse

Kõik uued liitujad saavad Optibeti kasiinosse kolmel esimesel sissemaksel €500 tervitusboonust.Viimati lisatud kasiino pakkumised

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot


Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the NorthViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA