OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. Võideti WowPot! jackpot summas üle 38 miljoni euro
7. jaan. 2024

Võideti WowPot! jackpot summas üle 38 miljoni euro


Kasiinomängude operaator Games Global teatas, et detsembri lõpus võideti WoWPot! jackpot summas 38 461 200.95 eurot.

Läbi aegade suurim jackpot

38 miljoni euro suurune jackpot võideti 20. detsembril mänguautomaadil Wheel of Wishes. See on ühtlasi läbi aegade suurim jackpot, mis online slotimängudes võidetud.

Varasem rekord pärineb 2021. aasta aprillist, kui võideti kasiinomängude tootja Microgamingu mänguautomaadil Mega Moolah jackpot summas 19.4 miljonit eurot.

«See on märgilise tähtsusega hetk nii Games Globali kui ka kogu netimängude tööstuse jaoks,» kommenteeris Games Globali tootearenduse juht Andy Booth uut rekordvõitu.

«Oleme äärmiselt uhked, et meie juures võideti suurim veebipõhine slotimängude jackpot,» lisas ta.

WoWPot jackpoti slotimäng Wheel of Wishes jackpot on taas 9.7 miljonit eurot. Mängida saab OlyBetis või valida omale sobilik kasiino online kasiinode nimekirjast.

WoWPot jackpoti slotimäng Wheel of Wishes jackpot on taas 9.7 miljonit eurot. Mängida saab OlyBetis või valida omale sobilik kasiino online kasiinode nimekirjast.

Võidetud üle 225 miljoni euro

Tänaseks on WowPot! jackpoti süsteemidega makstud välja rohkem kui 225 miljonit eurot, jagunedes üle 5.3 miljoni mängija vahel kõikides seotud mängudes ja jackpoti astmetes. Võite on välja makstud keskmiselt iga 15 sekundi järel.

«Kui me 2020. aastal tõime turule Wheel of Wishes mänguautomaadi, ei osanud me ette kujutada, millist uskumatut mõju selle keskne progressiivne jackpot avaldab,» ütles kasiinomänge tootva Alchemy Gamingu stuudiojuht Rory Harpur.

«See viimane WowPot! võit pole mitte ainult esimene tipp-taseme jackpot, mis mängus tabatud, vaid ka läbi aegade suurim veebipõhiste slotimängude jackpoti võit. Tõeliselt ajalooline päev nii Alchemy meeskonnale, meie partneritele Games Globalis kui ka laiemalt tööstuses,» lõpetas ta.

Jõululaupäeval võideti ka 13.5 miljonit eurot

Peale rekordvõidu tabati pühade ajal ka 13.5 miljoni euro suurune jackpot slotimängus Book of Mega Moolah.

Fortuuna naeratas Betway veebikasiino mängijale jõululaupäeva õhtul, saades sellega suuruselt läbi aegade kaheksanda online-jackpoti võidu.

Kus mängida?

Vaatamata sellele, et võideti mitmeid mahlaseid jackpote, on WoWPot! jackpot taas kasvanud 9.6 miljoni euro suuruseks ja Book of Mega Moolah jackpot 2.5 miljoni euro suuruseks.

Soovitame mängida OlyBeti kasiinos - selleks avada OlyBet, valige peamenüüst 'KASIINO' ja kirjutage otsingusse 'Wheel of Wishes' või 'Book of Mega Moolah.

Teise võimalusena võite ise valida sobiliku online-kasiino. Selleks avada online kasiinode nimekiri, kus on valikus üle 35 erineva kasiino ja enamikes on neil jackpoti slotimängud olemas. Lisaks saab kaasa vingeid tervitusboonuseid.

TÄHELEPANU: OlyBeti kasiino boonus on hetke parim boonus Eestis, sest saab €25 riskivabalt ja €10 niisama. Selleks tutvu OlyBeti kasiino boonusega.
Snow

OlyBeti kasiino
Eesti suurim netikasiino


Viimati lisatud kasiino pakkumised

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North


Võta €10 pärisraha niisama ja lisaks €25 kasiinokindlustus

Võta €10 pärisraha niisama ja lisaks €25 kasiinokindlustus

25 tasuta spinni koheselt kontole - sissemakset ei ole vaja

25 tasuta spinni koheselt kontole - sissemakset ei ole vajaViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA