OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. Unibet Pokker | €10 pokkeripilet ja €200 boonus
5. apr. 2021

Unibet Pokker | €10 pokkeripilet ja €200 boonus


Kõik uued Unibeti pokkeri mängijad saavad €10 pokkeripileti, €200 pokkeriboonuse, €2 Unibet Open pileti ja €2000 freerollide osalemisõiguse.

Kõik Unibeti pokker pakkumised on põhimõtteliselt tasuta, sest pakkumiste aktiveerimiseks tuleb teha küll 10-eurone sissemakse, aga sissemakstud raha võib koheselt välja kanda.

See tähendab, et sissemakstud raha ei ole seotud pakkumistega ja seetõttu otseselt oma rahaga riskima ei pea. Lihtsalt tuleb teha korra sissemakse ja soovi korral võib koheselt raha välja kanda.


€10 Unibet pokkeripilet

10-eurose pokkeripileti saamiseks avada Unibeti pokker (selleks KLÕPSA SIIN) ja registreeru kasutajaks ning tee vähemalt 10-eurone sissemakse.

Seejärel logi pokkerikontole ja vali sobilik pokkeri kasutajanimi. Pärast seda kantakse kontole 10-eurone pokkeripilet, mida saab kasutada Unibeti pokkeri rahalaudades.

See ei ole veel kõik. Lisaks pokkeripiletile saab pärast 10-eurost sissemakset ka €200 pokkeriboonuse, 2-eurose Unibet Open kvalifikatsiooni pileti ja osalemise õiguse neljal 500-eurosel uue mängija freerollil.

Kuidas teha Unibet pokkerisse sissemakse?

Unibeti pokkeriboonuste saamiseks KLÕPSA SIIN ja ava Unibet pokker. Seejärel registreeru kasutajaks ja logi pokkerituppa ning tee 10-eurone sissemakse.

Sissemakse tegemiseks klõpsa pokkeritoas üleval paremal nurgas oleval alla noolekesel. Seejärel avaneb rippmenüü ning vajutada DEPOSIT nupule.

Unibet pokkerisse sissemakse tegemiseks klõpsa DEPOSIT ehk sissemakse nupul.

Seejärel saad teha sissemakse, kasutades omale sobilikku maksemeetodit. Sissemakset saab teha läbi pangalingi (selleks valida Trustly), krediitkaardi kui ka NETELLERI ja Skrilliga.

Anonüümsuse ja pangakontode puhtaks hoidmiseks soovitame maksevahendajaid ehk NETELLERIT ja Skrilli. Loe, miks kasutada kasiinodes arveldamisel Skrilli ja Netellerit.


Kuidas €10 Unibeti pokkeripiletit kasutada?

10-eurost Unibeti pokkeripilet muutub kättesaadavaks pärast esimese, vähemalt 10-eurose sissemakse tegemist pokkerisse. Sissemakstud €10 võib koheselt välja kanda ehk oma rahaga riskima ei pea.

Pokkeripiletit saab kasutada kõikides Unibeti pokkeri rahalaudades panustega €0.02/€0.05. Kõik saadud võidud liidetakse pokkeripiletile juurde ja kaotused lahutatakse maha.

Pilet ja sellel olev raha muutub vabaks kasutatavaks kui on vaadatud vähemalt 500 floppi.

See tähendab, et kui on vaadatud 500 floppi, siis piletil olevat raha lisatakse pokkerikontole ja seda võib kasutada mistahes mängudes või muudes toodetes (kasiino, sport) või hoopis välja kanda.


€200 Unibeti pokkeriboonus

Erinevalt teistest pokkeritubadest, kus pokkeriboonuse suurus on võrdne esimese sissemakse suurusega, siis Unibet pokkeris piisab mistahes sissemaksest.

Koheselt pärast esimest sissemakset aktiveeritakse €200 pokkeriboonus, mis vabaneb osade, kokku viies osas:

 • 1. osa: kogu €2 reiki ja saad €1 pärisraha
 • 2. osa: kogu €10 reiki ja saad €4 pärisraha
 • 3. osa: kogu €50 reiki ja saad €15 pärisraha
 • 4. osa: kogu €150 reiki ja saad €40 pärisraha
 • 5. osa: kogu €588 reiki ja saad €140 pärisraha

Kokku: €200 reigi eest antakse €200 pärisraha ehk Unibeti pokkeriboonus on võrdne 25% rakebackiga.

Lihtsustatult öeldes pokkeriboonuse saamiseks tee Unibeti pokkerisse mistahes summas, aga mitte vähem kui 10-eurone sissemakse ja saad koheselt €200 pokkeriboonuse.

Kuidas leida Unibeti pokkeripiletid ja boonused? Unibeti pokkeriboonuste kui piletite nägemiseks klõpsa pokkerilobbys all vasakul nurgas oleval profiili ikoonil.

Unibeti pokkeri profiili leht

Avaneval lehel klõpsata valikul «MY TICKETS/BONUS» valikul. Seejärel on näha kõik piletid: HexaPro, Cash game, Sit & Go, Tournament.

Näiteks 10-eurone Unibeti pokkeripilet on piletite menüüs Cash game ja €2000 freerollide piletid Tournament menüüs jne.

Kõik boonused on Playthrough Bonus menüüs.


€2 Unibet Open pokkeripilet

Lisaks ülaltoodule saab esimesel Unibeti pokkerikontole logimisel ja sissemaksel €2 Unibet Open pokkeripileti. Piletit saab kasutada Unibet Open kvalifikatsiooniturniiridel.


€2000 Unibet pokker freerollid

Kirsiks tordi antakse kõikidele uutele Unibet pokkeri mängijale ka pileteid 2000 euro väärtuses tasuta pokkeriturniiridele. Lihtsalt tee 10-eurone sissemakse ja logi kontole.

Tasuta pokkeripiletid koosnevad neljast €500 Welcome Freeroll piletist ja saadaval koheselt pärast sissemakset ja esmakordse pokkeriidentideedi valimist.

Pileteid saab kasutada iga pühapäev kui toimuvad uue mängija freerollid. Piletid tuleb ära kasutada 35 päeva jooksul.


Kokkuvõte

Unibeti pokkeri uue mängija pakkumine on põhimõtteliselt tasuta.

Tõsi, tuleb teha sissemakse aga kuna sissemakstud raha ei jää seotuks boonusega, võib sissemakstud raha koheselt välja kanda ehk oma raha eest riskima ei pea.

KUIDAS VÕTTA UNIBET POKKER PAKKUMINE?

Lihtsalt tee järgmised sammud:

 • KLÕPSA SIIN ja ava Unibet pokker
 • registreeru kasutajaks
 • vali omale pokkerinimi
 • tee esimene, vähemalt 10-eurone sissemakse

Koheselt saad ülaltoodud hüved - €10 tasuta pokkeripileti, €200 pokkeriboonuse, €2 Unibet Open pokkeripileti ja osalemisõiguse €2000 freerollidel.

Sissemakstud €10 võid soovi korral koheselt välja kanda, kasutada pokkeris või muudes Unibeti toodetes. See on täiesti enda otsustada, mida sissemakstud rahaga teha.

Unibet pokker on mängitavas igas seadmes. Desktopis ja sülearvutis saad mängida nii veebibrauseris kui ka laadida alla tarkvara. Tahvelarvutis ja mobiilis läbi Unibeti mobiilipokkeri rakenduse, mis töötab nii iOS kui ka Android operatsioonisüsteemiga.

Unibet pokker on mängitavas igas seadmes. Desktopis ja sülearvutis saad mängida nii veebibrauseris kui ka laadida alla tarkvara.

Tahvelarvutis ja mobiilis läbi Unibeti mobiilipokkeri rakenduse, mis töötab nii iOS kui ka Android operatsioonisüsteemiga.


Kuidas Unibeti pokker töötab?

Unibeti pokker on Eestis arendatud tarkvara, mis on täiesti iseseisev s.t. ei kuulu mitte ühtegi pokkerivõrgustikku. Tarkvara arendamisel on fookuseks meelelahutus ehk ei ole professionaalsete mängijate eelistatuim koht.

Unibeti pokkeris on mängijaid igal ajal ning mängude valik on lai. Samuti on pidevalt pokkerikampaaniaid ja pakkumisi.

Mängida saab nii veebibrauseris kui laadida alla tarkvara. Mobiilikasutajad saavad alla laadida Unibeti mobiilipokkeri rakenduse seda nii IOS kui ka Android süsteemile.


Unibeti pokkeri pakkumine ei pruugi olla igavene

Kui varasemalt piisas ainult Unibeti pokkerisse logimisest, et saada kõik ülaltoodud hüved, siis nüüd tuleb teha sissemakse. See tähendab, et tingimused on muutunud karmimaks.

Ka praegune pakkumine on suhteliselt liberaalne, sest nõutakse ainult ühekordset sissemakset, mille võib koheselt välja kanda.

Tõenäoliselt tasuta varasem Unibeti pokkeri pakkumine kaotati ära, kuna nii oli võimalik lihtsalt pakkumist kurjasti kasutada, luues võlts - ja varikontosid, siis praegu sissemakse tegemine seda natuke piirab.

Eeldada on, et kui ka praegust pakkumist, mis on väga hea, kasutatakse kurjasti, siis võidakse reegleid veelgi karmistada.

Kui on huvi pokkeri vastu ja proovida seda tasuta, siis soovitame võtta pakkumisest osa nüüd, sest sissemaksel saab koheselt €10 tasuta pokkeripileti, €200 boonust, Unibet Open pileti ja €2000 eest freerolle. Hiljem võib pakkumine muuta või reeglid karmistuda.

Unibetis 10% cashbacki, kui nädala lõikes kipud kaotama.
10% kaotustest tagasi

Kõik, kes avavad Unibet'i konto, lisame automaatselt cashback programmi ja selliselt, et kui nädala jooksul ei peaks vedama, saad 10% kaotustest tagasi ja nii iga nädal.Viimati lisatud kasiino pakkumised

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North


Võta €10 pärisraha niisama ja lisaks €25 kasiinokindlustus

Võta €10 pärisraha niisama ja lisaks €25 kasiinokindlustus

25 tasuta spinni koheselt kontole - sissemakset ei ole vaja

25 tasuta spinni koheselt kontole - sissemakset ei ole vajaViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA