OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. OlyBeti sisestatud promokood on vigane - mida teha?
30. jaan. 2024

OlyBeti sisestatud promokood on vigane - mida teha?


Kui OlyBeti boonuskoodi lahtrisse sisestamisel esitatakse teade 'Sisestatud promokood on vigane', siis mida teha, et siiski boonus saada?

Sisestatud promokood on vigane - mida teha?

Viimastel päevadel on laekunud informatsioon, et mingil põhjusel konto avamisel ei tööta OlyBeti boonuskoodid.

Kui konto avamisel sisestada OlyBeti uue mängija boonuse promokood CAS25, SPORT25, CAS400, siis kuvatakse teade 'Sisestatud promokood on vigane'.

Sisestatud promokood on vigane - mida teha, kui OlyBeti boonuskoodi sisestades saab sellise teate? Sel juhul KLÕPSA SIIN ja proovi kasutada boonuskoodi uuesti. Kui ikka ei tööta, siis ärge kasutagegi boonuskoodi, viige konto avamine lõpuni ja järgige alltoodud juhiseid.

Sisestatud promokood on vigane - mida teha, kui OlyBeti boonuskoodi sisestades saab sellise teate? Sel juhul KLÕPSA SIIN ja proovida kasutada boonuskoodi uuesti. Kui boonuskood ikka ei tööta, siis ärge kasutagegi boonuskoodi, vaid viige konto avamine lõpuni ilma boonuskoodita ja järgige alltoodud juhiseid.

Kui saate antud veateate, siis KLÕPSA SIIN ja proovige konto avada uuesti soovitud boonuskoodiga.


Kui OlyBeti boonuskood ei tööta

Kui boonuskood ikka ei tööta, siis avage konto ilma boonuskoodita ja võtke viivitamatult ühendust OlyBeti klienditoega. Kõige kiirem viis on kasutada OlyBeti lehel olevat vestlusakent või saata kiri support@olybet.ee.

Kui mingil põhjusel ei leia vestlusakent, siis kerida lehe allossa, kus vasakust äärest OlyBet logo alt leiab 'Võta ühendust' menüü. Samuti saab samal lehel saata mugavalt kiri.

OlyBeti klienditugi - võta ühendust 24/7 live chati (vestlusaken), emaili teel (support@olybet.com) või loe iseteenindust.

Kui OlyBeti boonuskood ei tööta ja kuvatakse teade 'Sisestatud promokood on vigane', siis avada OlyBeti konto ilma boonuskoodita ja pärast konto avamist võtta ühendust klienditoega (vestlusaken) või e-maili teel ning anda teada, et millist boonuskoodi soovisid kasutada, et aktiveerida boonus.

Kirja saatmisel kui ka vestluse vahendusel ühendust võtmisel kasutage sama e-maili, millega avasite konto ja öelge klienditoele, et avasite konto, aga OlyBeti boonuskood ei töötanud ja saite veateate 'Sisestatud promokood on vigane'.

Edastage neile, et oma e-maili aadress, konto andmed ja millist OlyBeti boonuskoodi soovisite kasutada. Seejärel annab klienditugi Teile täpselt teada, mis järgmiseks tegema peate.

Vestlusaknaga saab klienditoega ühendust umbes 20 sekundi jooksul.

Ava OlyBet ja suhtle klienditoega

TÄHELEPANU: Kui OlyBeti boonuskood CAS25, CAS400, SPORT25 või muu kood ei tööta, siis avage konto ilma koodiga ja võtke ühendust klienditoega (support@olybet.com) või VESTLUSE teel ja öelge, et soovite saada boonust ja mis koodiga. Seejärel aktiveeritakse boonus. Hetkel võivad olla OlyBetis boonuskoodide sisestamisel tehnilised tõrked.
Snow

OlyBeti kasiino
Eesti suurim netikasiino


Viimati lisatud kasiino pakkumised

OlyBeti sõbrapäeva pakkumine - saa hunnik tasuta spinne

OlyBeti sõbrapäeva pakkumine - saa hunnik tasuta spinne

Esmaspäeviti GrandX kasiinos 60% boonust - saa €50 lisaks

Esmaspäeviti GrandX kasiinos 60% boonust - saa €50 lisaks


25 tasuta spinni koheselt kontole - sissemakset ei ole vaja

25 tasuta spinni koheselt kontole - sissemakset ei ole vaja

Võta €10 pärisraha niisama ja lisaks €25 kasiinokindlustus

Võta €10 pärisraha niisama ja lisaks €25 kasiinokindlustusViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA