OlyBeti kasiinos kõik uued liitujad saavad €25 riskivabalt ja lisaks €10 pärisraha. Vaata boonuskoodi ja loe lisa. BLOGI: Milliseks on muutunud PAF'I suurvõitjate elu?
21. veebr. 2016

BLOGI: Milliseks on muutunud PAF'I suurvõitjate elu?


Sellel aastal on veebruaris üks lisapäev. Ja ka paljude PAFäi mängijate tempos on märgata lisahoogu - tundub, et aasta 2016 kujuneb Pafis väga õnnelikuks. 

PAF rääkis nelja mängijaga, kes võitsid Paf.com-i veebikeskkonnas veebruari esimestel päevadel suured jackpotid. Pärisime nende hobide ja plaanide kohta, ja vaat, mida nad vastasid.

Võitsin Pafi veebikeskkonnas mängus Mega Fortune Dreams 154 274,28 eurot

Mul oli sel päeval kohe selline tunne, et võidan suurema summa. Olen rääkinud oma vedamisest mõnele sõbrale ja oma perekonnale. Olen väga sportliku eluviisiga ja pühendan palju aega, et oma lapsi nende hobides ja sportimisel kannustada. Plaanin kulutada raha meie maja ja auto peale. Pafis olen mänginud umbes viis aastat.

Võitsin Pafi veebikeskkonnas Nordic Vikingi mängus 26 037,34 eurot

Ma ei suutnud oma võitu uskuda, eriti sellepärast, et võitsin kahes erinevas raundis. Minu harrastused ja töö on vägagi läbipõimunud - mõlemad keerlevad hobuste ümber. Kindlasti kulutan osa võidusummast oma armastatud hobuste peale. Pafis olen mänginud umbes ühe aasta.

Võtsin Pafi Fisherman's Jackpoti mängus 23 458,34 eurot

Möödunud aastal võitisn Pafi veebikeskkonnas kaks televiisorit, nii et olen olnud äärmiselt õnneliku käega! Mulle meeldib reisida, aga päikesest ma ei hooli, nii et võib-olla ootab ees reis Norra fjordidesse. Olen olnud Pafi klient nii umbes 5 - 6 aastat.

Võitsin mängus Jacks or Better Double Up 40 000 eurot

Minu talvised harrastused on tavaliselt suusatamine ja võidusõit. Praegu pean pisikest pausi, sest olen haiguslehel. Tõenäoliselt kasutan võiduraha, et oma auto uue vastu välja vahetada. Pafis olen mänginud umbes viis aastat.

Need lood on meie jaoks siin Pafis tõeliselt südant soojendavad. Meil on hea meel kuulda, et nii paljud unistused teostuvad

BOONUS: Kõik, kes avavad PAF'i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt 100 tasuta spinni mängus Rabbit in the Hat.

AVA PAF'I KONTO

Paf kasiino boonus 2024. aastal: 100% boonust ja 100 tasuta spinni
Liitu Paf kasiinoga
€100 boonust + 100 tasuta spinni

Kõik, kes avavad Paf konto, saavad esimesel sissemaksel 100% kuni €100 ja 100 tasuta spinni. Tasuta spinnidest saadud võitudel puudub läbimängimise kohustus.Viimati lisatud kasiino pakkumised

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Osale Maria nädala spinniturniiril ja võida €2500 puhtalt kätte

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot

Kes võidab Eurovisiooni 2024? Ennusta ja võida 50 eurot


Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Mängi valitud slotimänge ja saa kuni €25 kontole

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the North

Võta kohe 5 riskivaba spinni mängus Raiders of the NorthViimati lisatud tasuta kasiinomängud

 • Ivanhoe
  Ivanhoe
 • Electric sam
  Electric sam
 • Sam on the beach
  Sam on the beach
 • Taco brothers saving christmas
  Taco brothers saving christmas
 • Wild toro
  Wild toro
 • Dj wild
  Dj wild
 • Taco brothers
  Taco brothers
 • Bloopers
  Bloopers
Ava kõik tasuta kasiinomängud

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Hasartmängu probleemidele korral seadke kasiinokeeld ja tutvuge meie hasartmängusõltuvuse lehega.
AVALEHT | KASIINO | SPORT | BINGO | TASUTA SPINNID | PRIVAATSUSPOLIITIKA