Hinda mängu: 12345 (1 hindaja, keskmine hinne: 4,00 /5)

Laadin...

Fairytale Legends: Hansel ja Gretel

Fairytale Legends: Hansel ja Gretel kasiino mänguautomaat põhineb vendade Grimmide (Jakob ja Willhelm Grimm) Hans ja Grete muinasjutul. Muinajutus viiakse võõrasema käsul vaese puuraidurite perekonda kuuluvad õde Grete ja vend Hans metsa huntidele söögiks.

Metsas leiavad lapsed piparkoogimajakese, mille kallal hakkavad maiustama. See on tegelikkuses lõks, kus kuri nõid soovib lapsed majja meelitada ja ahjus küpsetada. Kavalusega Hans ja Grete meelitavad hoopis nõia ahju ning majas elava pardi abiga õnnestub lastel suure kulla – ja kalliskivi hunnikuga tagasi isa juurde jõuda.

Fairytale Legends: Hansel ja Gretel kasiinomängust

Kasiinomängu puhul on tegu NETENT muinasjutu mänguautomaatide triloogia teise osaga. Esimene muinasjutumäng valmis mõned kuud tagasi, kandes nime Fairytale Legends: Red Riding Hood (Punamütsike) ning järgmine, mis on ühtlasi viimane osa, peaks valmima juba lähiajal.

Kui Hans ja Grete muinasjutus pidid õde ja vend jääma ellu üksinda ohtlikus metsas, kus elas kuri nõid, siis Fairytale Legends: Hansel and Gretel kasiinomängus oled Sina neil abis. Hans ja Grete peavad kõndima pimedas metsas ning koguma varandust erinevate pärlite, teemantite ja muude vääriskivide näol.

Väljamaksete protsent ja mängufunktsioonid

Hansel ja Gretel mäng on 5 rulliku, 3 rea ja 10 võiduliiniga mänguautomaat. Teoreetiline väljamaksete protsent on 96.71% ja keskmiselt tabad võitu 15.86% ajast.

Mäng sisaldab endas mitmeid erilisi funktsioone ja boonusmänge, nagu näiteks:

  • Wild sümboliga taaskeerutused;
  • haldjaimesid ja haldjaüllatusi;
  • tasuta boonuskeerutusi;
  • erilisi mündivõitmise boonuseid
  • ja küünlamaja boonust.

Boonusmängud

Stacked Wild Sümbol

Stacked Wild sümbolid võivad ilmuda tavamängus 2-le või 4-ndale rullikule. Ilmumisel kattub terve rullik Wild sümboliga ning toimub taaskeerutus. Taaskeerutuse ajal võivad Stacked Wild sümbolid ilmuda ka 1 ja 5 rullikule ning toimub taaskeerutus ja seda niikaua kuni uuele rullikule uut Stacked Wild sümbolit ei ilmu.

Haldjaimed ja haldjaüllatused

Kokku on mängus 3 juhuslikku boonusvõitu ehk haldjaime ja haldjaüllatust ning nagu nimigi ütleb, siis võimalused ilmuvad täiesti suvalisel hetkel. Sel juhul ilmub ekraanile haldjas, mis tõstab mängija võiduvõimalust. Kuna mäng on väga huvitav, siis ei sooviks siinkohal kõike juhuslikke võiduvõimalusi välja rääkida ning jätaks mängijale avastamisrõõmu.

Proovi artikli päises olevat Fairytale Legends: Hansel and Gretel mängu täiesti tasuta ning avasta need huvitavad haldjavõimalused.

Boonusmäng

Boonusmängu sümbolid ilmuvad ainult rullikutele 1, 3 ja 5. Kui kõigile kolmele rullikule ilmub boonusmängu sümbol, siis algab boonusmäng. Mängija peab valima kolme erineva kasti vahel ja igas kastis on erinev boonusmäng.

Kastides on küünlamaja boonus, tasuta spinnid või mündivõit. Küünlamaja boonuse saamisel ilmub ekraanile 15 kasti, millest tuleb valid kolm ning kastides olev väärtus korrutatakse, mis saab mängija boonusmängu lõplikuks võiduks.

Tasuta spinnide boonusmängus saab mängija 10 tasuta keerutust. Võidukordaja ja panus on sama, mis tavamängus, aga igakord, kui tausta spinnide ajal ilmub ekraanile boonusmängu sümbol, saab mängija juurde 2 tasuta spinni. Kui ilmub 2 boonusmängu sümbolit, siis 4 ja kui 3 sümbolit, siis lisatakse juurde suisa 10 tasuta spinni.

Mündivõidu puhul saab mängija kohese võidu. Sel juhul korrutatakse mängija panus 15-ega.

Panuselimiidid ja maksimum võit

Fairytale Legends: Hansel and Gretel mänguautomaadil on minimaalseks panuseks 10 senti ja maksimaalseks 200 eurot. Mänguautomaadil ei ole võimalik mängida ei vähema ega rohkema kui 10 võiduliiniga ja seega 10-sendise panuse korral on mündi väärtuseks 1 sent ning 200-eurose panuse korral mündi väärtuseks €20.

Maksimaalseks võiduks ühe keerutusega on 400 münti aktiivse mänguliini kohta ehk 4000 münti 10 aktiivse liini kohta. 10-sendise panusega teeb see kuni €40 võitu, 1 eurose panusega €400, 3-eurose panusega €1200, 10-eurose panusega €4000 ning €200 panusega suisa €80 000.

Mängi Hansel and Gretel kasiinomängu tasuta

Proovi Hansel and Gretel mänguautomaati täiesti tasuta. Mängu leiad artikli päisest ja see töötab igal seadmel ning ära unusta mängu hindamast. Hinnata saad mängu artikli ülaosas mängu all olevas hindamis kastis.

Mäng ei tööta?

Kui mäng ei hakka tööle, siis veendu, et Sa ei kasutaks reklaami – ega javascripti blokeerijaid.

 

€10 PROOVIRAHA

KÕIK, KES REGISTREERUVAD OLYBET'I VEEBILEHEL KASUTAJAKS BOONUSKOODIGA TASUTA10, SAAVAD VASTAVATUD KONTOLE €10, MIDA SAAB KASUTADA KÕIKIDEL OLYBET'I MÄNGUAUTOMAATIDEL. RAHA LAEKUB KONTOLE KOHESELT.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISEDONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

10 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA