Võida NHL-i reisipakett

09.10.2017 – 22.10.2017 korraldab Coolbet spordiennustuse kampaania, kus on võimalik võita reis Stockholmi NHL-i vaatama ja lisaks 5-euroseid tasuta panuseid.

Lihtsalt tee mitmikpanuseid NLH-mängudele ja mängija, kelle võitval sedelil on kõige rohkem panuseid, võidabki reisi Stockholmi. Lisaks kui piletil on vähemalt 5 panust, millest 1 läheb mööda, saab tasuta 5-eurose panuse.

Kui Coolbet'i spordiennustuse konto puudub, siis tehes sissemakse boonuskoodiga SPORT150, saad 100% kuni €150 spordiboonust. Lisaks konto avades antakse ka 10 tasuta spinni mängus Starburst. Ava tasuta konto või loe rohkem Coolbet'i spordiennustuse boonuse kohta.

REEGLID & TINGIMUSED

KAMPAANIA REEGLID

 • 1. Miinimumpanus pileti kohta on €5
 • 2. Esimene võitja kuulutatakse välja 16 oktoobril. Arvesse lähevad ainult piletid, mis on tehtud pärast osalemise nupu klikkimist kampaanialehel ja mille tulemus otsustatakse vahemikus 9-15 oktoober kell 23:39. Kampaania jooksul võib teha piiramatu arvu mitmikpanuseid.
 • 3. Teine võitja kuulutatakse välja 23 oktoobril. Arvesse lähevad ainult piletid, mis on tehtud pärast osalemise nupu klikkimist kampaanialehel ja mille tulemus otsustatakse vahemikus 16-22 oktoober kell 23:39. Kampaania jooksul võib teha piiramatu arvu mitmikpanuseid.
 • 4. Kõik panused peavad olema tehtud Jäähokile ja lubatud on panustada ainult mängu tulemusele (1×2). Vähemalt üks valikutest piletil peab olema NHL-ist. Kõik valikud piletil peavad olema miinimumkoefitsiendiga 1.5. Süsteemipanused ei lähe arvesse.
 • 5. Iganädalase võistluse võidab mängija, kes suudab võita mitmikpanuse, kus on kõige suurem arv valikuid (max. valikute arv piletil 15). Juhul kui 2 või enam mängijat saavutavad sama tulemuse, siis võidab see mängija, kelle piletil on kõrgem koefitsient.
 • 6. Auhinaloosist osa saamiseks peab Teie Coolbet’i konto olema aktiivne 16 oktoobril ja 23. oktoobril. Suletud kontodega mängijad ei saa auhindu.
 • 7. Kampaania on avatud kõikidele Coolbeti klientidele Eestist, Soomest, Rootsist ja Norrast.
 • 8. Iganädalane peaauhind sisaldab lennupileteid Tallinnast Stockholmi, ühte ööd hotellis 2 inimese toas koos hommikusöögiga, 2 VIP paketti Colorado Avalance ja Ottawa Senatorsi kohtumisele ja €200 kulutamisraha.
 • 9. Kampaanias osalemisega annate nõusoleku, et tohime kasutada järgnevaid andmeid Coolbet’i kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites: kasutajanimi või eesnimi, kodulinna ja/või riiki, fotot. Samuti nõustute vastama mõnele intervjuuküsimusele ning jagama paar fotot oma reisist ja/või jagama muljeid kampaaniast.
 • TASUTA PANUSE REEGLID1. Tasuta €5 panus NHL-ile antakse mängijatele, kes on teinud panuse, kus piletil on vähemalt 5 valikut ja kaotavad ainult 1 valikuga. Tasuta panus lisatakse mängijate kontole esmaspäeviti hiljemalt kell 14:00 järgnevatel kuupäevadel: 16. Oktoober (panused, mis on otsustatud vahemikus 9-15 oktoober), 23 Oktoober (panused, mis on otsustatud vahemikus 16-22 oktoober). Igal mängijal on võimalus saada 1 tasuta panus nädalas ja kokku 3 tasuta panust kampaania jooksul. Tasuta panuse peab ära kasutama 1 nädala jooksul.
 • 2. Tasuta panuse peab tegema kogu summas. Tasuta panust ei saa jaotada mitme erineva pileti peale.
 • 3. Tasuta panuse jaoks lubatud üritused on välja toodud lehel “Tasuta Panused”, mis ilmub menüüsse, kui logite sisse oma kontole.
 • 4. Tasuta panust saab kasutada nii üksipanuste kui ka mitmikpanuste jaoks. Vähemalt üks valikutest piletil peab olema tasuta panuse jaoks lubatud ürituste nimekirjast.
 • 5. Tasuta panust kasutades peate ennustuspiletil klikkima nupule “Kasutan tasuta panust” ja kinnitama panuse.
 • 6. Võidetud pilet makstakse välja kogu summas, kaasaarvatud boonus.
 • 7. Tasuta panuse boonuse peab läbi mängima 6 korda miinimukoefitseindiga 1.7, enne kui võidud saab välja võtta või kasutada mõne muu toote peale.
 • 8. Korraga saab aktiivne olla ainult üks spordiboonus.
 • 9. Tasuta panust ei saa kasutada Duubeldamismängus osalemisekS
See postitus avaldati 12. okt. 2017 kell 07:29 ja on seotud järgmiste teemadega: , , , .

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISED

Logi MM-i poolajal kontole ja saad 5 keerutust täiesti tasuta

Osale igapäevastel loosimistel – esimene €5 ennustus TASUTA! Kokku auhinnafondis 1 miljon eurot.


Coolbet vürtsitas ajutiselt spordiennustuse boonuseid, mis kestavad piiratud aja

Kogu Venemaa-teemalisi märke ja võida tasuta spinne ning €2000 reis Venemaale


Lõunapausil võimalik saada kuni 60 keerutust mängus Lost Relics

Paf konto avamisel 25 spinni täiesti tasuta ja lisaks €10 pärisraha


Unibeti lõbus bingoseiklus – aita seda bingopallikest ja võida reis Islandile

OlyBet annab 25 eurot ennustusraha uuele liitujale. Deposiiti ei ole vaja teha.


Jalgpalli MM-i võitja koefitsient on nüüd 20.00 (4 korda suurem)

Teeni kuni 100 tasuta spinni uues mängus The Mask


Liitujatele kuni 300 pärisraha tasuta spinni ja €300 kontole juurde boonusena

Maria Casino Boonus: 100 tasuta spinni & €100 kasiino boonust


Avades konto ja tehes 10-eurose sissemakse, osaled WRC reisipaketi loosis

Liitu uudiskirjaga ja võida kuni 100 pärisraha keerutust täiesti TASUTA


Chanz kasiinos saab võita tasuta pärisraha spinne 24 tundi päevas

Liitu nüüd ja saad 14 päeva mängida bingot tasuta


VIIMATI LISATUD TASUTA KASIINOMÄNGUD

Archangels Salvation

MÄNGI TASUTA

Hotline

MÄNGI TASUTA

Asgardian Stones

MÄNGI TASUTA

Fruit Spin

MÄNGI TASUTA

The Phantom’s Curse

MÄNGI TASUTA

Finn Swirly Spin

MÄNGI TASUTA

Ahvide Planeet

MÄNGI TASUTA

Blood Suckers 2

MÄNGI TASUTA

Shangri-La

MÄNGI TASUTA

Wolf Cub

MÄNGI TASUTA

Twin Spin Deluxe

MÄNGI TASUTA

Emoji Planet

MÄNGI TASUTA

ONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO