Unibet Pokker - tasuta €10 pokkeripilet, €200 boonust, €2000 freerollide pilet ja €2 Unibet Open pilet

UNIBET POKKER – TASUTA €10

UNIBET POKKER ANNAB KÕIKIDELE KONTO AVAJATELE KOHESELT 10-EUROSE POKKERIPILETI TÄIESTI TASUTA, €200 POKKERIBOONUSE JA FREEROLLIDE NING UNIBET OPEN PILETID.


TASUTA €10 REEGLID | €200 BOONUSE REEGLID | FREEROLLIDE REEGLID 

KUIDAS SAADA TASUTA 10 EUROT

Tasuta 10-eurose pokkeripileti saavad kõik, kes avavad Unibet’i konto ja seejärel laadivad alla Unibet pokker sektsioonis asuva pokkeritarkvara ning logivad kontole. Tarkvara ei ole vaja laadida, sest Unibet pokkerit saab mängida ka brauseris.

Esimesel logimisel tuleb valida omale pokkerimängija nimi ja seejärel lisatakse koheselt €10 pokkeripilet kontole. Pokkeripiletit saab kasutada Unibet pokker pokkeritoa NL Texas Hold’em rahalaudades panustega €0.02/€0.04. Pilet ja selle tulemusena saadud võidud muutuvad pärisrahaks, kui mängija on vaadanud vähemalt 750 floppi.

Kõik võidud lisatakse pokkeripiletile ja vastavalt võidusummale kasvab ka pokkeripileti väärtus. Pärast 750 flopi vaatamist vabastatakse piletil olev väärtus (€10 + võidud) mängija pokkerikontole pärisrahana, mis on vaba panka kandmiseks või muude Unibet teenuste kasutamiseks.

PS! Unibet pokker on saadaval ka mobiilsetele seadmetel pokkeri äppi (rakenduse näol), mis töötab niid Android kui ka IOS operatsioonisüsteemidel. Unibet mobiilse pokkeri saab alla laadida Unibeti veebilehel pokker sektsioonist.

UNIBET POKKER €200 BOONUS

Esimesel logimisel lisatakse mängija kontole ka €200 boonust, mille jaoks ei ole vaja teha sissemakset. Boonus vabaneb osade kaupa ja on võrdeline 25% rake tagastuse ega rakeback’iga. Boonus vabaneb viie sammu kaupa:

  • 1. samm: €2 reigi maksmisel vabaneb mängija kontole €1 boonust;
  • 2. samm: €10 reigi maksmisel vabaneb mängija kontole €4 boonust;
  • 3. samm: €50 reigi maksmisel vabaneb mängija kontole €15 boonust;
  • 4. samm: €150 reigi maksmisel vabaneb mängija kontole €40 boonust;
  • 5. samm: €588 reigi maksmisel vabaneb mängija kontole €140 boonust;

Kokku €800 reigi maksmisel vabaneb mängija kontole €200 boonust.

HETKEL KÄIMASOLEVAD UNIBET’I KAMPAANIAD

Unibet Bingo annab võimaluse mängida bingot esimesed 14 päeva tasuta.

UNIBET EESTI UNIBET KASIINO UNIBET POKKERUNIBET SPORDIENNUSTUS UNIBET BINGO

Unibet'i Boonus

Kõik, kes avavad Unibet'i konto, saavad 5 tasuta spinni mängus Starburst ja 10-eurose pokkeripileti täiesti tasuta. Lisaks €100 boonust kasiinosse, €50 spordiennustusse ja €200 pokkerisse.


Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISEDONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

10 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA