€10 KOHESELT OLYBET KASIINO KONTOLE ILMA SISSEMAKSETA

€10 saamiseks kasutada OlyBet’i konto avamisel boonuskoodi TASUTA10 – koheselt laekub kontole €10, mida saab kasutada OlyBet kasiino mänguautomaatidel.

TINGIMUSED | TÄPSED JUHISED | SISSEMAKSEBOONUS

OlyBet kasiino pakub kõikidele liitujatele €10 täiesti tasuta ning €200 suurust OlyBet kasiino esimese sissemakse boonust.

OLYBET KASIINO SISSEMAKSEBOONUS

KUNI €200 BOONUSRAHA KOHESELT KONTOLE

OlyBet kasiino pakub esimesel sissemaksel 100% kuni €200 boonust ehk esimese sissemakse summa kahekordistatakse, lisades omalt poolt kuni 200 eurot boonusraha. Näiteks: kui mängija teeb 50-eurose sissemakse, lisab OlyBet kasiino omalt poolt €50 juurde ning kontol on mängimiseks €100. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 200-eurone sissemakse, millele lisab OlyBet kasiino juurde €200.

OlyBet kasiino esimese sissemakseboonuse saamiseks tuleb esimesele sissemaksele lisada juurde boonuskood OLYBETFIRST. Boonuskoodi saab kasutada ainult ühe korra, esimesel kuni 200 euro suurusel sissemaksel. Minimaalne sissemakse summa, mis aktiveerib boonuse, on €10 ja maksimaalne sissemakse summa €200.

Boonusraha saab kasutada ainult OlyBet kasiino ja mängude sektsioonis olevatel mänguautomaaditel, loteriidel ja elektroonilistel lauamängudel ning boonusraha ja selle tulemusel saadud võidud muutuvad pärisrahas alles siis, kui boonusraha summa on läbi mängitud 50-kordselt.

Boonusrahale kehtivad üldised OlyBet kasiino boonuste reeglid ja tingimused, millega saab tutvuda OlyBet’i veebilehel.

OLYBET KASIINO MÄNGUD

OlyBet kasiino mängud NETENT mängude tootjalt

OlyBet kasiino mängude valikusse kuuluvad mänguautomaadid, videopokker, elektroonilised kui ka live-diileriga mängulauad ja loteriid. Kõikide mängudega saab tutvuda täiesti tasuta, ilma kontot avamata. 

Mänguautomaatidest pakutakse nii NETENT ja Microgaming kui ka PlayTech mängutootjate mänge. Kuna valikus on kolme tuntud pakkuja mängud, siis seetõttu on saadaval mitmed progresseeruvate jackpotidega mänguautomaadid, kus peavõidud ulatuvad kuni 10 miljoni euroni välja.

Lauamängudest on esindatud kõik tuntumad mängud – blackjack, rulett, Casino Hold’em, Craps, Baccarat. Kõik eelmainitud mängud on saadaval elektroonilisel kujul, kus diileri asemel loosib numbreid või kaarte arvuti. Live-dilleriga mängudest pakutakse ruletti ja blackjacki, kus panused algavad 1 eurost ning lõppevad kuni 25 000 euroni. Kõik live-diileriga mängud leiab OlyBet Eesti veebilehel «Live-Diiler» sektsioonist.

OLYBET EESTI AKTIIVSED PAKKUMISED

OlyBet Eesti Logo
OlyBet Fiesta Rulett loosis €50 000, võitjale koguni €10 000 sulararahas!
olybet-uudiskiri
olybet-boonuskood-liiga-tunnus
Maserati Ghibli

OLYBET EESTI | OLYBET KASIINO | OLYBET SPORDIENNUSTUS | OLYBET POKKER | OLYBET MOBIILIS

OLYBET'I BOONUS: €10 TÄIESTI TASUTA


Kasutades liitumisel boonuskoodi TASUTA10, saab mängija koheselt kontole €10 kontole, mida saab kasutada mistahes pärisraha kasiinomängus.


Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KOMMENTAARID

Töötab
(2016-09-07 08:53:59)


Isegi töötab. Paraku midagi ei võitnud, aga noh kingitud hobuse suhu ei vaadatagi.

juri
(2016-10-13 23:55:42)


Selle tasuta 10 boonusega voitsime 20 tuhat tänud olybetile


LISA OMA KOMMENTAAR

 


HETKE PARIMAD PAKKUMISED

TASUTA MÄNGUDKASIINO | POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD


LIITU UUDISKIRJAGA

Sisesta e-mail ja saad enda postkasti alati kõik TASUTA pakkumised või/ja lisa meid Facebook'i, vajutades allolevat like'i nuppu.