Tasuta €10 Koheselt Kontole

Tasuta €10 saamiseks KLÕPSA SIIN, ava OlyBet’i konto boonuskoodiga TASUTA10. Koheselt laekub kontole €10, mida saab kasutada kõikidel OlyBet kasiino mänguautomaatidel.

Sissemakset ei ole vaja teha. Boonuskood sisestada registreerumisvormi viimasesse lahtrisse. Nii tasuta €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud jäävad Sulle pärast 40-kordset läbimängimist.

TINGIMUSED | TÄPSED JUHISED | SISSEMAKSEBOONUS

OlyBet kasiino pakub kõikidele liitujatele €10 täiesti tasuta ning €200 suurust OlyBet kasiino esimese sissemakse boonust.

OLYBET KASIINO SISSEMAKSEBOONUS

KUNI €200 BOONUSRAHA KOHESELT KONTOLE

OlyBet kasiino pakub esimesel sissemaksel 100% kuni €200 boonust ehk esimese sissemakse summa kahekordistatakse, lisades omalt poolt kuni 200 eurot boonusraha. Näiteks: kui mängija teeb 50-eurose sissemakse, lisab OlyBet kasiino omalt poolt €50 juurde ning kontol on mängimiseks €100. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 200-eurone sissemakse, millele lisab OlyBet kasiino juurde €200.

OlyBet kasiino esimese sissemakseboonuse saamiseks tuleb esimesele sissemaksele lisada juurde boonuskood OLYBETFIRST. Boonuskoodi saab kasutada ainult ühe korra, esimesel kuni 200 euro suurusel sissemaksel. Minimaalne sissemakse summa, mis aktiveerib boonuse, on €10 ja maksimaalne sissemakse summa €200.

Boonusraha saab kasutada ainult OlyBet kasiino ja mängude sektsioonis olevatel mänguautomaaditel, loteriidel ja elektroonilistel lauamängudel ning boonusraha ja selle tulemusel saadud võidud muutuvad pärisrahas alles siis, kui boonusraha summa on läbi mängitud 50-kordselt.

Boonusrahale kehtivad üldised OlyBet kasiino boonuste reeglid ja tingimused, millega saab tutvuda OlyBet’i veebilehel.

OLYBET KASIINO MÄNGUD

OlyBet kasiino mängud NETENT mängude tootjalt

OlyBet kasiino mängude valikusse kuuluvad mänguautomaadid, videopokker, elektroonilised kui ka live-diileriga mängulauad ja loteriid. Kõikide mängudega saab tutvuda täiesti tasuta, ilma kontot avamata. 

Mänguautomaatidest pakutakse nii NETENT ja Microgaming kui ka PlayTech mängutootjate mänge. Kuna valikus on kolme tuntud pakkuja mängud, siis seetõttu on saadaval mitmed progresseeruvate jackpotidega mänguautomaadid, kus peavõidud ulatuvad kuni 10 miljoni euroni välja.

Lauamängudest on esindatud kõik tuntumad mängud – blackjack, rulett, Casino Hold’em, Craps, Baccarat. Kõik eelmainitud mängud on saadaval elektroonilisel kujul, kus diileri asemel loosib numbreid või kaarte arvuti. Live-dilleriga mängudest pakutakse ruletti ja blackjacki, kus panused algavad 1 eurost ning lõppevad kuni 25 000 euroni. Kõik live-diileriga mängud leiab OlyBet Eesti veebilehel «Live-Diiler» sektsioonist.

OLYBET EESTI AKTIIVSED PAKKUMISED

OLYBET EESTI | OLYBET KASIINO | OLYBET SPORDIENNUSTUS | OLYBET POKKER | OLYBET MOBIILIS

OlyBet'i Boonus

Kõik, kes avavad OlyBet'i konto boonuskoodiga TASUTA10, saavad koheselt kontole €10 täiesti tasuta. Lisaks €200 boonust esimesel sissemaksel.


Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISEDONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

10 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA