OlyBet Eesti tutvustus. Registreeri OlyBet Eesti konto ja saad €10 täiesti tasuta koheselt kontole.

MIS ON OLYBET EESTI ?

OLYBET EESTI ON EESTI SUURIM JA ÜHTLASI ESIMENE EESTIS LITSENTSEERITUD ONLINE-HASARTMÄNGUOPERAATOR, MIS ASUTATI 2010. AASTA ALGUSES, KANDES TOONA OLYMPIC-ONLINE NIME. OLYBET EESTI OMANIKUKS JA OPERAATORIKS ON OLYMPIC CASINO AS. OLYBET’I VEEBILEHEL PAKUTAVATE TEENUSTE HULKA KUULUVAD ONLINE-KASIINO, ONLINE-POKKER JA SPORDIENNUSTUS.

OLYBET KASIINO

OlyBet Kasiino

  • €10 TÄIESTI TASUTA
  • KUNI €200 BOONUST

Kasutades konto avamisel boonuskoodi TASUTA10, saab mängija €10 täiesti tasuta. Sissemakset ei ole vaja teha, raha laekub kontole koheselt ja seda saab kasutada kõikidel OlyBet’i mänguautomaatidel.

SPORDIENNUSTUS

OlyBet Spordiennustus

  • €10 TÄIESTI TASUTA
  • KUNI €100 BOONUSRAHA

Kasutades konto avamisel boonuskoodi LIIGA, lisatakse mängija kontole 12 tunni jooksul €10. Sissemakset ei ole vaja teha ja raha saab kasutada OlyBet’i spordiennustuses mistahes panuste tegemiseks.

OLYBET POKKER

OlyBet Pokker

  • €3.3 POKKERIPILET
  • €500 BOONUSRAHA

OlyBet’i pokkerikonto loomisel lisatakse mängijale kontole €500 boonust ning esimese pärisraha pokkerikäe mängimisel €3.3 pokkeriturniiri pilet. Konto avamisel kasutada boonuskoodi LIIGA või TASUTA10.

OLYBET EESTI MOBIILIKASIINO

Kõiki OlyBet Eesti mänge, olgu selleks mänguautomaadid, spordiennustus või pokker, saab mängida nii arvutis kui ka mistahes operatsioonisüsteemiga nutiseadmel. Nutiseadme jaoks on loodud OlyBet mobiilis mobiilikasiino, kus saab mängida kõiki OlyBet’i mänge läbi mobiilis oleva veebilehitseja – ühtegi rakendust ei ole vaja alla laadida.

OLYBET EESTI PAKUTAVAD TEENUSED & MÄNGUD

OlyBet Eesti kasiinomängude valikus on erinevad mänguautomaadid kui ka elektroonilised – ja live-diileriga mängulauad. Mänguautomaatidest on esindatud NETENT, PlayTech ja Microgaming mängutootjate mängud, samuti videopokker ja lotomängud. Mängulaudade valikus on elektroonilised, ilma diilerita mängud, kus numbreid ja kaarte loosib arvuti, aga saadaval on ka live-diileriga mängud. Live-diileritega mängudes loosib numbreid ja jagab kaamerate vahendusel kaarte pärisdiiler, nagu reaalses kasiinos.

Spordiennustuses pakutakse panuseid laiale valikule spordisündmustele ning panustada on võimalik enne mängu kui ka mängu ajal. Suurt osa spordisündmustest on võimalik otseülekandena jälgida OlyBet Live TV vahendusel (aastas üle 7000 otseülekande). Lisaks tavapärastele spordisündmustele pakub OlyBet Eesti ka koefitsiente e-spordile (arvutimängud), pokkerile, poliitikale, erisündmustele (näiteks Eurovisioon) kui ka päevakajalistele Eesti saadetele (näiteks saade «Mis? Kus? Millal?»)

Online-pokkerit pakutakse Microgaming pokkerivõrgustiku vahendusel, mis on mängijate arvult suuruselt seitsmes võrgustik. Saadaval on populaarsemad mängud ja mänguformaadid – NL Texas Hold’em ja Pot Limit Omaha ning rahalauad, turniirid, Sit & Go mängud jpt. Osalustasud algavad kõigest mõnest eurost ja võivad küündida saja kuni tuhande euroni välja. Loomulikult pakutakse ka täiesti tasuta turniire (freerolle). Korraga on mängimas pea 2000 mängijat ja seega peaks iga pokkerisõber leidma omale sobiva mängu.

Nii OlyBet Eesti kasiinosse, spordiennustusse kui ka pokkerisse pakutakse liitumisel boonuseid ja püsimängijatele laia valikut kampaaniaid, loose ja püsimängija boonuseid. Detailsem info liitumisboonuste ja pakutavate teenuste koha leiab meie OlyBet eestit tutvustavatelt alalehtedelt: OlyBet kasiino tutvustus, OlyBet spordiennustus tutvustus ja OlyBet pokker tutvustus ning OlyBet mobiilis tutvustus.

MÄNGUDEGA TUTVUMINE TASUTA

Kõikide OlyBet Eesti pakutavate mängude saab tutvuda täiesti tasuta. Mänguautomaate on võimalik mängida mänguraha peale täiesti tasuta ilma kontot avamata. Samuti ei ole vaja avada kontot tutvumaks pakutavate spordiennustuse koefitsientidega. Ainult pokkeri mängude jaoks tuleb eelnevalt alla laadida tarkvara.

OlyBet Eesti konto avamine on täiesti tasuta ja see võtab kõigest mõne hetke. Lisaks konto avamisel, kui sisestada registreerimisvormi viimasesse lahtrisse boonuskood TASUTA10, saab mängija koheselt kontole €10 täiesti tasuta, mida saab kasutada mistahes OlyBet’i mänguautomaatidel. Kasutades hoopis boonuskoodi LIIGA, lisatakse mängija kontole 12 tunni jooksul €10 täiesti tasuta, mida saab kasutada OlyBet’i spordiennustuses. TASUTA10 kohta saab rohkem lugeda OlyBet kasiino lehelt ning boonuskoodi LIIGA kohta OlyBet spordiennustus lehelt.

OLYBET EESTI AKTIIVSED PAKKUMISED

OLYBET EESTI | OLYBET KASIINO | OLYBET SPORDIENNUSTUS | OLYBET POKKER | OLYBET MOBIILIS

OlyBet'i Boonus

Kõik, kes avavad OlyBet'i konto boonuskoodiga TASUTA10, saavad koheselt kontole €10 täiesti tasuta. Lisaks €200 boonust esimesel sissemaksel.


Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISEDONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

10 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA