ERIPAKKUMINE: 10 TASUTA SPINNI
Kõik, kes avavad tasuta Maria Kasiino konto, saavad koheselt oma kontole 10 tasuta spinni mängus Starburst. Sissemakset ei ole vaja teha.

MIS ON KASIINO MÄNGUAUTOMAADID? 

Mänguautomaadid on kasiinodes kasutatavad automaatsed mänguautomaadid, millel on kolm või enam keerlevat rullikut. Rullikud käivituvad pärast nupule vajutamist, kangi tõmbamist või internetis mängides klikkimist. Igal rullikul on sümbolid ning võit sõltub sellest, millised sümbolid või sümbolite kombinatsioonid rullikutel seisma jäid.

Kasiino mänguautomaadid on kõige populaarsemad kasiino mängud, andes ligikaudu 70 protsenti kogu kasiino käibest, aga samas on nad ka ühed suurimate võidusummadega mängud. Kasiino mänguautomaatide jackpotid võivad päriskasiinodes tõusta mõnesaja tuhande euro suuruseks, aga mänguautomaadid internetis võivad suisa pakkuda kümnetes miljonitesse ulatuvaid jackpote.

MÄNGUAUTOMAATIDE VÕIDUD JA PANUSED

Mänguautomaatide panused ja võidud on võrdelised. Reeglina, mida suurem on panus, seda suurem on ka oodatav võit. Mitmed automaadid on ühendatud omavahel võrgustikku ja igast igast mängust lisatakse väike summa jackpoti ning seetõttu jackpotid võivad kasvavad väga suureks.

Suurimad võidud loositakse internetis, kus online mänguautomaadid pakuvad üha suuremaid ja suuremaid jackpote. Näiteks 2013. aasta 20. jaanuaril võitis Paf portaalis 47-aastane soomlane 18 miljoni euro suuruse jackpoti. Sama aasta aprillis läks loosi 6,7 miljonit eurot ning novembris 8,7 miljonit eurot.

TASUTA MÄNGUAUTOMAADID 

Internetis on võimalik igat mänguautomaati proovida täiesti tasuta mänguraha peale mängides. Selleks ei pea isegi logima kontole, vaid lihtsalt ava mäng ning ka meie pakume üle 100 tasuta mänguautomaadid, mille leiad sektsioonist: TASUTA KASIINO MÄNGU.  Avaneval lehel vali omale sobiv tasuta mänguautomaat ning mängi niikaua kui soovid. See on täiesti tasuta!

MÄNGUAUTOMAADID INTERNETIS VÕI KUS MÄNGIDA ?

Kõige parim valik on online mänguautomaadid internetis asuvates online – ja netikasiinodes.  Võrreldes maapealsete päriskasiinodega, on online mänguautomaatidel tunduvalt paremad väljamaksete protsendid. Reeglina interneti mänguautomaatidel on 90-97% väljamakse, mille lisanduvad kampaaniad, boonused, pakkumised ja jackpotid.


Soovid mängida täiesti tasuta, aga võita pärisraha?

Kõik, kes avavad OlyBet’i konto läbi meie lehe ning konto avamisel sisestavad boonuskoodi TASUTA10, saavad koheselt €10 kontole, mida saab kasutada pärisraha kasiinodes. Loe lisa »

€10 Täitsa Tasuta

Kõik, kes avavad OlyBet'i konto boonuskoodiga TASUTA10, saavad koheselt kontole €10 täiesti tasuta. Lisaks €200 boonust esimesel sissemaksel.


See postitus avaldati 8. aug. 2016 kell 12:14 ja on seotud järgmiste teemadega: , .
KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISED

Liitu uudiskirjaga ja võida kuni 100 pärisraha keerutust täiesti TASUTA

Jaanuari lõpuni kuni 200 tasuta spinni mängus 7 Monkeys


Jaanuaris avatud soodne bingotuba 1800-eurose peavõiduga

KHL 2017/2018 kaotavad ennustused summas kuni €50 makstakse Sulle tagasi


Eestis on ainult 1 koht, kus saab bingot mängida tasuta, aga võidud pärisrahas

Chanz Võidujooks on alanud! Ainulaadne viis võita tasuta spinne!


VIIMATI LISATUD TASUTA KASIINOMÄNGUD

Finn Swirly Spin

MÄNGI TASUTA

Ahvide Planeet

MÄNGI TASUTA

Blood Suckers 2

MÄNGI TASUTA

Shangri-La

MÄNGI TASUTA

Wolf Cub

MÄNGI TASUTA

Twin Spin Deluxe

MÄNGI TASUTA

Emoji Planet

MÄNGI TASUTA

Tasuta videopokker

MÄNGI TASUTA

Tasuta Pokker

MÄNGI TASUTA

Tasuta Rulett

MÄNGI TASUTA

Tasuta Blackjack

MÄNGI TASUTA

Butterfly Staxx

MÄNGI TASUTA

ONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO

LIITU UUDISKIRJAGA

LIITU UUDISKIRJAGA