Kuidas võita kasiinos?

Aeg-ajalt pakuvad Eesti online-kasiinod tasuta spinne mõne kampaania käigus või uue mänguautomaadi tutvustamiseks. Reeglina tasuta spinnidest saadud võitudel on läbimängimise kohustus ehk tegu boonusrahaga.

Siit tekib ka küsimus, kas tasuta keerutustest saadud võite on võimalik läbi mängida ja võidud reaalselt ka pangakontole kanda? On küll, aga enne on vaja teada mõningaid nüansse.

Tasuta spinnide vabastamise matemaatika

Kõige enne siirdume matemaatikasse ja tõenäosusteooriasse. Oletame, et tasuta keerutustega võitsime €20, millel on 50-kordne läbimängimise nõue. Seega enne, kui me saame raha pangakontole kanda peame tegema €20 x 50 = €1000 eest panuseid.

Oletame, et boonusraha vabastamiseks valisime kõige populaarsema mänguautomaadi, milleks on Starburst. Starburst mängus on teoreetiline väljamaksete protsent 96.1% ehk teisisõnu ülipikas perspektiivis saab kasiino igalt panuselt 3.9% endale ja tagastab 96.1% mängijale ehk €100 panuste eest saab kasiino omale €3.9 ning mängija €96.1

See on siis pikk perspektiiv. Lühikeses perspektiivis võib mängijal olla õnne ning võita suurvõidu või vastupidiselt on kehv päev ning kaotab kogu raha. Aga pikas perspektiivis need kaotused ja võidud võrdsustuvad ning 96.1% on see keskmine, mida mängija omale tagasi saab.

Läheme nüüd tagasi algse näite juurde. Meil on vaja teha €1000 eest panuseid mänguautomaadil Starburst, mis tagastab 96.1% panustest. Lihtne matemaatika näitab: €1000 x 96.1 / 100 = €961. See tähendab, et €1000 panuste tegemisel saab keskmiselt tagasi 961 eurot ehk boonuse vabastamiseks kulub 39 eurot.

Kuna meil on boonusraha ainult 20 eurot, siis paraku matemaatiliselt lõppeb meil raha enne otsa, kui suudame selle reaalse rahana vabastada. Jah, vahest üliharva, on meil väga hea jooks ja siis suudame raha vabastada, aga ega see eriti suur summa ei ole – võib-olla 5-50 euro vahepeal. Aga kuidas siis käituda?

Kuidas võita kasiinos raha tasuta spinnidega?

Kõige esimesena valida suvaline mänguautomaat ning teha seal oma boonusraha eest maksimaalselt suur panus. Alati tuleb teha maksimaalselt suur panus – kas kogu boonusraha ulatuses või siis maksimaalselt lubatud panus, mis boonusraha vabastamise tingimustes kirjas. ALATI!

Näitena võtame nüüd automaadi Mythic Maiden (alloleval GIF-il), mille Wild sümboliga saadud võidud makstakse kolmekordselt. Võtame ka algse näite, et meil on 20 eurot boonusraha, siis sel juhul kõige ligilähedasem panus mängus Mythic Maiden oleks 18 eurot. Seega peame tegema 18-eurose panuse!

Suure osa ajast tuleb tühi keerutus ja kaotame 18 eurot ning jääme boonusrahast ilma, aga kuna see boonusraha oli algul vabastamatu, siis ei olegi eriti vahet. Teise osa ajast saate õnneliku keerutuse osaliseks, lootes Wild sümbolile, mille võidud korrutatakse läbi kolmega ning üliväikese osa ajast saate boonusmängu, mis oleks kirsiks tordi peal.

mythic-maiden
Antud näites tehti mängurahaga 18-eurone panus ning tuli õnnelik keerutus, kus maksti 253.20 eurot. Seega oletame, et me tabame sama keerutuse pärisraha mängus. Nüüd on meil kontol 253.20 eurot võite ning 2 eurot, mis jäi üle, kuna boonusraha oli 20 eurot, aga tehti 18-eurone panus. Seega kokku on 255.20 eurot.

Me ei saa ühtegi eurot enne välja kanda, kui meie algne 20-eurone boonusraha on läbimängitud. Ülevalt näitest selgus, et meil on vaja teha 1000 euro eest panuseid. Starbursti näite põhjal kulub meil boonuse vabastamiseks 39 eurot.

Seega on meil kontol 255.20 eurot, millest keskmiselt 39 eurot kulub vabastamiseks ehk alles jääb 255.20 – 39 = 216.20 eurot, mille saame ka reaalselt kätte. Samamoodi on siin ka ebaõnnel ja õnnel rolli. Kui vabastamise käigus on kehvemad spinnid, siis saame kätte ehk 100 eurot, kui on head spinnid, siis 320 eurot.

Lõpetuseks kasiino boonuste vabastamisel

Sama õpetus kehtib ka mistahes boonusraha vabastamisel – olgu see sissemakseboonus või boonus, mis antakse liitumisel. Sel juhul tuleks alati lugeda reegleid ja tingimusi, sest kasiinod sätestavad maksimaalse panuse, mida tohib ühe spinniga teha – reeglina 3 kuni 6 eurot.

Kui lubatud on maksimaalselt 6-eurosed panused, siis peaks iga spinni väärtus ka olema 6 eurot, kui 3 eurot, siis spinni väärtus 3 eurot jne.

Soovid testida boonusraha vabastamist?

Kui soovid koheselt tasuta spinne, siis KLÕPSA SIIN, registreeri Maria Kasiino konto ning ava mäng Mega Fortune Dreams, kus on ootamas Sind 10 tasuta spinni. Lisaks tutvu ka meie tasuta spinnide ja keerutuste pakkumistega, mida uuendame koheselt, kui uus pakkumine saabub.

5 Tasuta Spinni

Kõik, kes avavad Unibet'i konto, saavad 5 tasuta spinni mängus Starburst ja 10-eurose pokkeripileti täiesti tasuta. Lisaks €100 boonust kasiinosse, €50 spordiennustusse ja €200 pokkerisse.


See postitus avaldati 12. juuli 2017 kell 00:00 ja on seotud järgmiste teemadega: , .
KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISED

Võida €5500 iga nädal – kokku €330 000 eest auhindasid ja boonuseks iPhone X telefonid

OlyBet loosib välja 12 iPhone X ja €2000 eest tasuta keerutusi


Mängi Grim Muerto slotimängu ja võida reis kahele Mauritusele

Taaskord Mega Fortune mänguatuomaat tegi uue miljonäri – võiduks 4.45 miljonit eurot


€20 uutele liitujatele ja €20 loos juba registreerunud kasutajatele

Chanz Megajooks – võida pärisraha või tasuta spinne


Tee ainult 1 linnuke ja saad 10 tasuta spinni ning osaled ka loosis

Kui Su panus kaotab pärast 90 minutit, saad oma panuse tagasi summas kuni €50


KHL 2017/2018 kaotavad ennustused summas kuni €50 makstakse Sulle tagasi

Eestis on ainult 1 koht, kus saab bingot mängida tasuta, aga võidud pärisrahas


Chanz Võidujooks on alanud! Ainulaadne viis võita tasuta spinne!


VIIMATI LISATUD TASUTA KASIINOMÄNGUD

Shangri-La

MÄNGI TASUTA

Wolf Cub

MÄNGI TASUTA

Twin Spin Deluxe

MÄNGI TASUTA

Emoji Planet

MÄNGI TASUTA

Tasuta videopokker

MÄNGI TASUTA

Tasuta Pokker

MÄNGI TASUTA

Tasuta Rulett

MÄNGI TASUTA

Tasuta Blackjack

MÄNGI TASUTA

Butterfly Staxx

MÄNGI TASUTA

Copy Cats

MÄNGI TASUTA

Hansel ja Gretel

MÄNGI TASUTA

Scruffy Duck

MÄNGI TASUTA

ONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

LIITU UUDISKIRJAGA