Hinda mängu: 12345 (1 hindaja, keskmine hinne: 1,00 /5)

Laadin...

Copy Cats mänguautomaat

Copy Cats on 3 rea, 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mänguautomaat. Vaatamata sellega, et igal rullikul on ainult 3 sümbolit, on mängus väga palju erilisi funktsioone, boonus-sümboleid, tasuta spinne ja palju muud.  Copy Cats slotimängu teoreetiline väljamakse protsent on 96.76%.

Erifunktsioonid & Boonusmängud

Stacked Symbols & Wild

Nagu mitmed NETENT mängud, on ka Copy Cats Stacked Symbols ja Stacked Wild funktsioonid. Stacked sümboli tulekul muutub sümbol aktiivseks kogu rullikul ning neid on võimalik saada absoluutselt igale rullikule.

Boonus Sümbolid

Boonus sümbolid võivad ilmuda rullikutele 1, 3 ja 5 ning kolme sümboli ilmumisel aktiveerub tasuta spinnide boonusmäng. Boonusmäng sisaldab 10 tasuta spinni.

Boonusmängus esimesel rullikul kõik kassi-sümbolid muutuvad Wild sümboliteks ja seetõttu võiduvõimalus on suurem. Kordaja ja panus on täpselt sama, mis tavamängus, millega tasuta spinnide boonusmäng saadi.

Copy Cats erifunktsioon

Kui esimesele rullikule saad kolm samasuguse kassi ikooni, siis teistel rullikutel olevad kassisümbolid muutuvad samaks, mis esimesel real ja seetõttu tuleb suure tõenäosusega suur võit.

Suurim võit ja panused

Minimaalne panus on 25 senti ja maksimaalseks panuseks 125 eurot. Ühe keerutusega võib võita kuni 50 000 münti ehk 10-sendise panuse korral €500 ning 125 eurose panuse korral €250 000.

Mängi pärisraha peale

Copy Cats mänguautomaati saad pärisraha peale mängida järgmistes Eesti kasiinodes. Konto avades saad kaasa ka boonuse.

€10 PROOVIRAHA

KÕIK, KES REGISTREERUVAD OLYBET'I VEEBILEHEL KASUTAJAKS BOONUSKOODIGA TASUTA10, SAAVAD VASTAVATUD KONTOLE €10, MIDA SAAB KASUTADA KÕIKIDEL OLYBET'I MÄNGUAUTOMAATIDEL. RAHA LAEKUB KONTOLE KOHESELT.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISEDONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

10 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA