€2000 Täiesti Tasuta

Kogu ajavahemikul 06.06.2017 – 25.06.2017 Chanz lehel kokku 24 märki ja osaled loosis, mille peaauhinnaks €2000 reisiraha Madriidi, mille võid võtta ka sularahas.

Märkide kogumine on täiesti tasuta  ja otsimiseks kulub kõigest mõni minut. Lisaks iga päev tasuta spinnid – täpsemalt allpool. Täna (20.06.2017) on märkide kogumise alustamiseks viimane võimalus!

KUIDAS OSALEDA?

Lihtsalt logi Chanz kontole/ava konto ja surfa Chanz lehel. Suvalisel hetkel ilmub lehe vasakusse nurka eriline märk, mis tuleb üles korjata. Kogu kokku 24 märki ja osaledki €2000 loosis.

Iga päev saab koguda  kuni 5 märki  ja lisaks kuuenda tasuta spinnide märgi. Tasuta spinnide märgi saavad kõik, kes on viimase 60 päeva jooksul teinud vähemalt 10-eurose sissemakse. Seega iga päev saab teenida 5 tasuta spinni, mis makstakse välja pärisrahas.

PS! On ka eriline boonusmärk, mida antakse harva, aga kui leiad selle, saad tervelt 50 tasuta spinni! Seega miks mitte osaleda, kui kõik on täiesti tasuta, aga kestab piiratud aja!

REEGLID & TINGIMUSED

Chanz'i Boonus

Kõik, kes avavad OptiBet'i konto, saavad esimesel neljal sissemaksel juurde kuni €1000 boonusraha ja kuni 100 tasuta spinni.


Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult! Kindlasti enne rahalise panuse tegemist loe ka lisa vastutustundliku mängimise kohta siin.

KÕIK KÄIMASOLEVAD PAKKUMISEDONLINE KASIINO | ONLINE POKKER | SPORDIENNUSTUS | ONLINE BINGO | KAMPAANIAD

LIITU UUDISKIRJAGA

10 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA